Pędzle do makijażu Zawiera 18 produktów.

na stronę
Profesjonalny precyzyjny zagięty pędzel do eyelinera.
Pędzel do twarzy Stippling Brush marki Real Techniques o podwójnym włosiu typu Flat Top będący tajemnicą nieskazitelnego makijażu HD.
Skośny pędzel do precyzyjnego nakładania różu i bronzera oraz konturowania twarzy brytyjskiej marki W7 Cosmetics.
Elegancki zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu twarzy Ultra Sculpt & Blend zaprojektowany przez profesjonalistów z Makeup Revolution.
Pędzel Foundation Brush marki Real Techniques stworzony z myślą o aplikacji podkładu lub korektora.
Precyzyjny pędzel Smokey Eye Shadow Brush marki Royal przeznaczony do blendowania i smużenia cieni do powiek.
Innowacyjny pędzel o wielofunkcyjnym zastosowaniu zaprojektowany przez brytyjskiego producenta kosmetyków do makijażu W7 Cosmetics. Wysokiej jakości miękkie wyprofilowane włosie idealnie nadaje się do nakładania podkładu, różu na policzki, a także podkreślania konturów twarzy bronzerem.
Miękka gąbka do profesjonalnego makijażu twarzy Complexion Expert Hard od producenta kosmetyków Makeup Revolution. Przeznaczna w szczególności do aplikacji kosmetyków kremowych i płynnych. 
Zestaw Mini Power Puffs brytyjskiego producenta kosmetyków W7 zawierający dwie mini gąbeczki blendery do aplikacji podkładu, korektora lub innego płynnego kosmetyku do makijażu twarzy. 
Nowoczesny pędzel do makijażu oczu w formie szczotki London Price Eyeshadow Brush.do aplikacji cieni do konturowania oka do szczegółowego konturowania twarzy
Zestaw pędzli do konturowania – Eco Tools Define & Highlight Duo.
Zestaw Upominkowy z Pędzlem Kabuki GLOV Matcha Latte
Odmładzająca czarna maska do cery trądzikowej marki Acne Control
Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów