Kategorie

Wiosenne hity

Rozświetlacze Zawiera 34 produktów.

na stronę
14,50 zł
Puder rozświetlający Highlighter Golden Lights marki Makeup Revolution London to wypiekany rozświetlacz o ciepłych podtonach.
Wysyłamy w 24h
47,00 zł
Paleta prasowanych i kremowych rozświetlaczy do twarzy Cleo's Kiss to najnowsza i zarazem najbardziej uniwersalna paleta do makijażu twarzy marki Sleek MakeUP.
Wysyłamy w 24h
12,75 zł 15,00 zł -15%
Sypki puder rozświetlający Illumination marki HEAN nadaje skórze promiennego blasku, a jednocześnie delikatnie ją matuje. 
Obniżona cena!
Na stanie
35,25 zł
Kremowy rozświetlacz w postaci lekkiego musu Strobing Souffle Pink Opal stworzony przez ekspertów marki Sleek MakeUP to modelowania i konturowania twarzy bez cieniowania z użyciem rozświetlania techniką strobingu.
Wysyłamy w 24h
49,90 zł
Rozświetlacz, brozner oraz róż w jednej poręcznej palecie do konturowania twarzy Face Form marki Sleek MakeUP.
Product available with different options
43,90 zł
Płynny rozświetlacz do twarzy BareKissed Illuminator o kremowej konsystencji marki Sleek MakeUP zamknięty w wygodnym opakowaniu w postaci butelczki z pompką.
Na stanie
45,90 zł
Limitwana paleta rozświetlaczy Midas Touch Highlighting Palette marki Sleek MakeUP utrzymana w zimowej kolorystyce. Perfekcyjna do strobingu, czyli techniki konturowania twarzy polegającej na rozświetlaniu wybranych partii twarzy. 
Dostępność: 24h
13,60 zł
Wielofunkcyjny puder rozświetlający Glam Highlighter marki HEAN.
Product available with different options
35,25 zł
Kremowy rozświetlacz w postaci lekkiego musu Strobing Souffle Smoky Quartz stworzony przez ekspertów marki Sleek MakeUP to modelowania i konturowania twarzy bez cieniowania z użyciem rozświetlania techniką strobingu.
Wysyłamy w 24h
32,50 zł
Rozświetlający sypki puder marki Paese przeznaczony do podkreślenia kości policzkowych, ramion i dekoltu. 
Wysyłamy w 24h
10,65 zł
Kredka do konturowania twarzy Pro-Contour Stick marki HEAN to doskonałe narzędzie do modelowania i konturowania twarzy. Kolor Bronze pozwala cieniować i podkreślać wybrane partie twarzy.
Wysyłamy w 1-3 dni robocze
45,90 zł
Uniwersalna paleta rozświetlaczy Solstice Highlighting Palette marki Sleek MakeUP idealna do strobingu - techniki konturowania twarzy polegającej na rozświetlaniu wybranych partii twarzy. Kolorystyka odpowiednia do wszystkich karnacji.
Dostępność: 24h
23,50 zł
Krem do konturowania, rozświetlania i strobingu twarzy Ultra Strobe Balm marki Makeup Revolution w kolorze Euphoria.
Wysyłamy w 24h
10,50 zł
Kredka do rozświetlania twarzy Luminizer Stick marki HEAN to doskonałe narzędzie do strobingu i konturowania twarzy. 
Wysyłamy w 48h
Pokazuje 1 - 15 z 34 elementów