Dodatki do manicure Zawiera 8 produktów.

Codzienny manicure wydaje Ci się nudny? Tutaj znajdziesz dodatki i ozdoby do paznokci, które pozwolą go ożywić. Najmodniejsze efekty manicure oraz nietuzinkowe dodatki. 

Ozdoby do paznokci Silcare urozmaicą manicure dodając mu elegancji i blichtru.
Inny wymiar stylizacji! Vintage Gold Effect Powder to jeden z czterech pyłków Silcare, które po nałożeniu na podkład zaskakują niepowtarzalnym efektem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdobień.
Metalowe ćwieki do zdobienia paznokci w kształcie łezki przeznaczone do wykonywania niepowtarzalnego manicure i pedicure różnymi metodami malowania.  
Inny wymiar stylizacji! Opal Mirror Effect Powder to jeden z czterech pyłków Silcare, które po nałożeniu na podkład zaskakują niepowtarzalnym efektem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdobień.
Inny wymiar stylizacji! Chrome Effect Powder to jeden z czterech pyłków Silcare, które po nałożeniu na podkład zaskakują niepowtarzalnym efektem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdobień.
Zestaw 4 rożnych dekoracji do stworzenia unikalnego manicure.
Wykorzystaj magię tajemniczego pyłku Silcare i stwórz niepowtarzalne dzieła na paznokciach z efektem a'la syrenka.
Inny wymiar stylizacji! Mirror Effect Powder to jeden z czterech pyłków Silcare, które po nałożeniu na podkład zaskakują niepowtarzalnym efektem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdobień.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów