Wiosenne hity

Dodatki do manicure Zawiera 14 produktów.

Codzienny manicure wydaje Ci się nudny? Tutaj znajdziesz dodatki i ozdoby do paznokci, które pozwolą go ożywić. Najmodniejsze efekty manicure oraz nietuzinkowe dodatki. 

0,99 zł 3,99 zł -3,00 zł
Ozdoby do paznokci Silcare urozmaicą manicure dodając mu elegancji i blichtru.
Product available with different options
3,99 zł
Wykorzystaj magię tajemniczego pyłku Silcare i stwórz niepowtarzalne dzieła na paznokciach z efektem a'la syrenka.
Wysyłamy w 24h
3,49 zł 4,99 zł -30%
Metalowe ćwieki do zdobienia paznokci w kształcie łezki przeznaczone do wykonywania niepowtarzalnego manicure i pedicure różnymi metodami malowania.  
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h
11,80 zł
Inny wymiar stylizacji! Opal Mirror Effect Powder to jeden z czterech pyłków Silcare, które po nałożeniu na podkład zaskakują niepowtarzalnym efektem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdobień.
Wysyłamy w 24h
10,97 zł 11,80 zł -7%
Inny wymiar stylizacji! Chrome Effect Powder to jeden z czterech pyłków Silcare, które po nałożeniu na podkład zaskakują niepowtarzalnym efektem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdobień.
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h
10,97 zł 11,80 zł -7%
Inny wymiar stylizacji! Vintage Gold Effect Powder to jeden z czterech pyłków Silcare, które po nałożeniu na podkład zaskakują niepowtarzalnym efektem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdobień.
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h
3,10 zł
Folia 3D Glass marki Silcare do efektu tłuczonego szkła.
Wysyłamy w 24h
6,90 zł
Zestaw 4 rożnych dekoracji do stworzenia unikalnego manicure.
24h
8,50 zł
Magnes do stylizacji paznokci pomalowanych lakierem hybrydowym Cat Eye do efektu kociego oka.
Na stanie
11,80 zł
Inny wymiar stylizacji! Mirror Effect Powder to jeden z czterech pyłków Silcare, które po nałożeniu na podkład zaskakują niepowtarzalnym efektem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdobień.
Wysyłamy w 24h
25,36 zł 53,95 zł -53%
Podaruj bliskim radość! Zestaw świąteczny Silcare White Christmas to idealny pomysł na prezent. Wyselekcjonowane produkty zapewnią kompleksową pielęgnację dłoni i pozwolą uzyskać cudowną stylizację paznokci. Z naszym świątecznym pudełkiem uzyska się nawilżone, gładkie dłonie i odżywione paznokcie, które można pomalować pięknym lakierem z efektem śniegu i...
Wysyłamy w 24h
3,99 zł
Wykorzystaj magię grafitowego pyłku Silcare Shimmer Nymph Graphite i stwórz niepowtarzalne dzieła na paznokciach z efektem a'la syrenka.
Oczekiwanie na dostawę
4,20 zł
Niezbędny do dekoracji manicure klej do ozdób do paznokci i tipsów Silcare.
Oczekiwanie na dostawę
25,60 zł
Modna kosmetyczka na pędzle, przybory do makijażu, drobne kosmetyki i akcesoria W7 Print Bag zamykana na zamek wykonana z solidngo materiału z printami.
Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów