Dodatki do manicure Zawiera 12 produktów.

Codzienny manicure wydaje Ci się nudny? Tutaj znajdziesz dodatki i ozdoby do paznokci, które pozwolą go ożywić. Najmodniejsze efekty manicure oraz nietuzinkowe dodatki. 

0,99 zł 3,99 zł -3,00 zł
Ozdoby do paznokci Silcare urozmaicą manicure dodając mu elegancji i blichtru.
Product available with different options
10,97 zł 11,80 zł -7%
Inny wymiar stylizacji! Vintage Gold Effect Powder to jeden z czterech pyłków Silcare, które po nałożeniu na podkład zaskakują niepowtarzalnym efektem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdobień.
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h
3,49 zł 4,99 zł -30%
Metalowe ćwieki do zdobienia paznokci w kształcie łezki przeznaczone do wykonywania niepowtarzalnego manicure i pedicure różnymi metodami malowania.  
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h
11,50 zł
Inny wymiar stylizacji! Opal Mirror Effect Powder to jeden z czterech pyłków Silcare, które po nałożeniu na podkład zaskakują niepowtarzalnym efektem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdobień.
Wysyłamy w 24h
10,97 zł 11,80 zł -7%
Inny wymiar stylizacji! Chrome Effect Powder to jeden z czterech pyłków Silcare, które po nałożeniu na podkład zaskakują niepowtarzalnym efektem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdobień.
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h
6,90 zł
Zestaw 4 rożnych dekoracji do stworzenia unikalnego manicure.
24h
3,99 zł
Wykorzystaj magię tajemniczego pyłku Silcare i stwórz niepowtarzalne dzieła na paznokciach z efektem a'la syrenka.
Wysyłamy w 24h
11,80 zł
Inny wymiar stylizacji! Mirror Effect Powder to jeden z czterech pyłków Silcare, które po nałożeniu na podkład zaskakują niepowtarzalnym efektem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie jedynych w swoim rodzaju zdobień.
Wysyłamy w 24h
3,99 zł
Wykorzystaj magię grafitowego pyłku Silcare Shimmer Nymph Graphite i stwórz niepowtarzalne dzieła na paznokciach z efektem a'la syrenka.
Oczekiwanie na dostawę
4,20 zł
Niezbędny do dekoracji manicure klej do ozdób do paznokci i tipsów Silcare.
Oczekiwanie na dostawę
25,36 zł 53,95 zł -53%
Podaruj bliskim radość! Zestaw świąteczny Silcare White Christmas to idealny pomysł na prezent. Wyselekcjonowane produkty zapewnią kompleksową pielęgnację dłoni i pozwolą uzyskać cudowną stylizację paznokci. Z naszym świątecznym pudełkiem uzyska się nawilżone, gładkie dłonie i odżywione paznokcie, które można pomalować pięknym lakierem z efektem śniegu i...
Oczekiwanie na dostawę
8,50 zł
Magnes do stylizacji paznokci pomalowanych lakierem hybrydowym Cat Eye do efektu kociego oka.
Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów