Do brwi Zawiera 24 produktów.

na stronę
Wysuwana miękka kredka do makijażu brwi brytyjskiej marki Laval.
Profesjonalna kredka do stylizacji i makijażu brwi Brow Master marki W7 to sprytne połączenie miękkiej konturówki służącej do wypełnienia brwi kolorem, rozświetlacza do podkreślenia kształtu oraz szczoteczki, które pomoże ułożyć niesforme włoski. 
Trwała wodoodporna pomada do brwi HEAN. Umożliwia profesjonalną stylizację i cieniowanie brwi.
Gotowa do użycia henna do brwi i rzęs Fitokosmetik w kolorze gorzkiej czekolady.Wzbogacona w olejek łopianowy odżywia i wzmacnia brwi i rzęsy. Formuła wolna od amoniaku i nadtlenku wodoru. Kosmetyk naturalny.
Wysoce nasycony pigmentem żel do podkreślania i stylizacji brwi Brow Perfector marki Sleek MakeUP.
Brązowa henna do brwi i rzęs marki Fitokosmetik przeznaczona do stylizacji, naturalnej koloryzacji i podkreślania oprawy oka. 
Czarna henna do brwi i rzęs marki Fitokosmetik przeznaczona do domowej stylizacji i naturalnej koloryzacji oprawy oka. 
Gotowa do użycia henna do brwi i rzęs Fitokosmetik.Wzbogacona w olejek łopianowy odżywia i wzmacnia brwi i rzęsy. Formuła wolna od amoniaku i nadtlenku wodoru. Kosmetyk naturalny.
Profesjonalny zestaw pędzli i pęset do brwi Brow Set marki Real Techniques zamknięty w poręcznej sprytnej kosmetyczce będącej jednocześnie poręcznym stojakiem na pędzle. Zdefiniuj perfekcyjny łuk brwiowy w zaledwie 5 krokach!
Gotowa do użycia henna do brwi i rzęs Fitokosmetik w kolorze grafitowym.Wolna od amoniaku i nadtlenku wodoru formuła wzbogacona w olej łopianowy odżywia i wzmacnia. Kosmetyk naturalny.
Grafitowa farba do brwi i rzęs – Fitokosmetik.Jedyna farba do brwi, która barwi, a jednocześnie wzmacnia brwi i rzęsy. Bardzo odporne zabarwienie do 10-12 tygodni. 100% naturalna baza, maksymalna zawartość olejków i ekstraktów. Bez amoniaku, bez zapachu. Zaprojektowany do 2 aplikacji. Kolor grafitowy.
Czekoladowa farba do brwi i rzęs marki Fitokosmetik.Efekt farbowania utrzymuje się do 10-12 tygodni. 100% naturalna baza pielęgnująca, maksymalna zawartość olejków i ekstraktów. Bez amoniaku, bez zapachu. Wystarczy na 2 aplikacje.
Mineralny cień w postaci pudru do stylizacji brwi do jasnych i średnich brwi. 
Profesjonalny zestaw do stylizacji brwi Brow Kit od producenta kosmetyków do makijażu Sleek MakeUP z cieniem, woskiem oraz akcesoriami.
Pokazuje 1 - 15 z 24 elementów