Zimowe hity

Dezodoranty Zawiera 31 produktów.

na stronę
26,20 zł
Antyperspirant z kompleksu z bambusa i różanego olejku eterycznego, o naturalnym zapachu, zawierający zmiękczającą wodę kwiatową z szałwii. Nie zawiera alkoholu ani aluminium. Nie plami ubrań.
Wysyłamy w 2-4 dni robocze
35,67 zł
Bezalkoholowy, łagodny dezodorant z kryształu w kulce pielęgnuje i chroni do 24 godzin. Dezodorant jest hipoalergiczny, przeznaczony nawet dla najbardziej wrażliwej skóry oraz skóry alergicznej.
Wysyłamy w 1-3 dni roboczych
43,83 zł
Delikatny, bezzapachowy dezodorant z kryształu chroni ciało przed potem i przykrym zapachem nawet do 24 godzin, nie zatykając porów. Zawarte w dezodorancie kryształy składają się z ałunów - tak zwanych soli aluminiowych.
Wysyłamy w 1-3 dni roboczych
48,99 zł
Wyjątkowo łagodny bezzapachowy dezodorant przeznaczony do skóry wrażliwej.
Wysyłamy w 1-3 dni roboczych
26,20 zł
Antyperspirant z kompleksu z bambusa i waniliowego olejku eterycznego, o naturalnym zapachu, zawierający zmiękczającą wodę kwiatową z szałwii. Nie zawiera alkoholu ani aluminium. Nie plami ubrań.
Wysyłamy w 2-4 dni robocze
26,20 zł
Antyperspirant z kompleksu z bambusa i olejku eterycznego z imbiru, o naturalnym zapachu, zawierający tonizujący olejek eteryczny z imbiru. Nie zawiera alkoholu ani aluminium. Nie plami ubrań.
Wysyłamy w 48h
21,30 zł
Łagodny dla skóry, naturalny ałun w postaci wygodnego do użycia spray'u mrki Najel to doskonała alternatywa klasycznego kryształu ałunu, który jest naturalnym antyprespirantem, który zapewnia świeżość skóry przez cały dzień.
Wysyłamy w 48h
33,35 zł
Dobrodziejstwo naturalnego kryształu ałunu zamknięte w nowoczesnym sztyfcie francuskiej marki Najel. Niezwykle wygodny w użyciu ałun w sztyfcie dopasowany do kształtu pachyprzeznaczony do codziennego zastosowania jako naturalny dezodorant a zarazem antyprespirant. 
Wysyłamy w 48h
17,50 zł
Naturalny antyprespirant ECOLAB zawiera 100% składników pochodzenia naturalnego.
Wysyłamy w 24h
9,30 zł
Naturalny dezodorant - antyprespirant w kulce z ekstraktem z bławatka marki Melica Laboratorium.
Wysyłamy w 48h
24,99 zł
Naturalny dezodorant w sprayu lilią wodną
Wysyłamy w 24h
24,99 zł
Naturalny dezodorant w sprayu limonka i mięta marki Cosnature.
Wysyłamy w 24h
35,67 zł
Bezalkoholowy, łagodny dezodorant z kryształu w kulce pielęgnuje i chroni do 24 godzin.Dezodorant jest hipoalergiczny, przeznaczony nawet dla najbardziej wrażliwej skóry oraz skóry alergicznej.
Wysyłamy w 1-3 dni roboczych
40,70 zł
Delikatny skuteczny w 100% naturalny dezodorant dla aktywnych osób niemieckiej marki Alva z linii Intensive. Dezodorant nie zawiera substancji konserwujących, syntetycznych substancji zapachowych i związków chloru.
Wysyłamy w 1-3 dni roboczych
35,67 zł
Delikatny skuteczny w 100% naturalny dezodorant dla osób o wrażliwej skórze.
Wysyłamy w 1-3 dni roboczych
Pokazuje 1 - 15 z 31 elementów