Środki Antybakteryjne Zawiera 9 produktów.

Produkty antybakteryjne i dezynfekcyjne dla domu. Ochrona osobista jest w dzisiejszych czasach numerem jeden. Tylko w ten sposób możemy skutecznie chronić się przed zarażeniem.

W naszej ofercie środki dezynfekujące do powierzchni w wygodnej formie sprayu. Żele antybakteryjne do rąk z dodatkiem łagodzącego aloesu, które przydadzą się podczas wyjścia na zakupy albo na pocztę. Dodatkowo w przydatne każdego dnia naturalne antybakteryjne mydła do mycia ciała i rąk z indyjską miodlą tzw. neem. 

W kuchni przydatny okaże się bezpieczny dla żywności płyn do mycia warzyw i owoców.

26,00 zł
Antybakteryjny żel do rąk marki Herbapol.Oczyszcza i odświeża. Usuwa bakterie.
Wysyłamy w 24h
5,50 zł
Kremowe mydło w płynie do twarzy i ciała Dabur Vatika Dermoviva o właściwościach antybakteryjnych z miodlą indyjską i świętą bazylią.
24h
26,00 zł
Żel do rąk antybakteryjny z aloesem.
Wysyłamy w 24h
8,99 zł
Czy zastanawialiście się kiedyś czym myjecie codziennie naczynia? Bez względu na to, czy zmywasz naczynia ręcznie czy robi to za Was zmywarka za każdym razem mają one styczność ze szkodliwymi chemikaliami zawartymi w używanych do mycia środkach myjących.
Wysyłamy w 48h
41,99 zł
Płyn do dezynfekcji rąk AntyWirus 70% marki Kala.Duże wydajne opakowanie 0.5 litra. Do dezynfekcji rąk i niektórych powierzchni.
Wysyłamy w 24h
13,35 zł
Ochronna maska na twarz 3-warstwowa wielokrotnego użytku.Wielorazowa. Można prać w 95 stopniach. Gramatura 115g/m2. Produkt polski.
Wysyłamy w 24h
6,03 zł
Antybakteryjny Nawilżający Krem Do Rąk z Aloesem marki Dr Sante
Wysyłamy w 24h
21,85 zł
Mydło kuchenne do mycia naczyń, rąk I warzyw 5w1 Bazylia marki Ecolatier
Wysyłamy w 24h
11,55 zł
Antybakteryjne mydło do rąk z chlorheksydyną Grejpfrut MonoLove Bio
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów