Ekologiczne środki czystości Zawiera 9 produktów.

Ekologiczne środki czyszczące o minimalnym wpływie na środowisko, to świetny pierwszy krok do tego, aby Twój dom stał się trochę bardziej przyjazny dla środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o czyszczenie różnych powierzchni lub pranie ubrań, czy też chodzi o mycie naczyń, podłogi, wywabianie plam lub elementów ogrodowych, znajdziesz je w dziale produktów czyszczących w naszej drogerii.

Środki czyszczące w stylu eko

Chcemy ułatwić Ci dostęp do najlepszego i najszerszego wyboru ekologicznych, naturalnych i przyjaznych dla środowiska produktów. Od ekologicznych detergentów takich marek Garden Eco i ZERO, poprzez uniwersalne gospodarcze mydła naturalne Najel i Babuszki Agafii, ąż po przyjazne środowisku i skórze mydła i płyny czyszczące YOPE.

Mamy znajdziesz tutaj to, czego potrzebujesz!

Czy zastanawialiście się kiedyś czym myjecie codziennie naczynia? Bez względu na to, czy zmywasz naczynia ręcznie czy robi to za Was zmywarka za każdym razem mają one styczność ze szkodliwymi chemikaliami zawartymi w używanych do mycia środkach myjących.
Naturalny środek do czyszczenia różnych rodzajów podłóg marki Fitokosmetik
Mydło kuchenne do mycia naczyń, rąk I warzyw 5w1 Bazylia marki Ecolatier
Ekologiczny żel do czyszczenia i usuwania tłuszczu w kuchni oraz łazience marki ZERO na bazie octu winnego i mentolu. W 100% biodegradowalny i przyjazny środowisku.
Naturalny i bezpieczny jaśminowy żel do czyszczenia łazienek i techniki sanitarnej ZERO na bazie niebieskiej glinki czyszczącej.
Szare mydło gospodarcze w płynie 72% marki Nevskaya Kosmetika
Naturalny Płyn do mycia szyb I luster marki Fitokosmetik
Mydło kuchenne do mycia naczyń, rąk I warzyw 5w1 Klementynka marki Ecolatier
Naturalny płyn do płukania ubrań Makowe Pole marki Fitokosmetik
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów