Zestawy i palety Zawiera 39 produktów.

Szukasz idealnej palety cieni? Odpowiednio dobrane kolorystycznie cienie do oczu nadają spojrzeniu głębi i wyrazistości. Dzięki nim możesz czuć się naprawdę kobieco i z każdym spojrzeniem uwodzić wzrokiem.

Paleta cieni to produkt o ogromnych możliwościach, dlatego tak często po nie sięgamy, bo która z nas potrafi oprzeć się tak doskonale skomponowanym zestawom kolorów. Mawia się, że kobieta zmienną jest i nie mamy zamiaru przeczyć temu stwierdzeniu. Śmiemy nawet wątpić, że to właśnie dla tej zmienności cienie zamknięto w paletach, aby dać nam każdego dnia możliwość wyboru. 

na stronę
Cienie do powiek zamknięte w palecie Death By Chocolate z linii I Heart Makeup brytyjskiej marki MakeUP Revolution to cudownie czekoladowe brązy, naturalne beże, zgaszone róże, lawendowy fiolet oraz klasyczna czerń. 
Paleta matowych i perłowych cieni do powiek Salvation Palette Girls On Film marki Makeup Revolution.
Wyjątkowa, limitowana paleta cieni do powiek i-Lust Hidden Gems to jesienno-zimowa propozycja makijażowa marki Sleek Make Up.
Multifunkcyjna paleta cieni i róży Eye & Cheek Palette w kolorze A Midsummer's Dream to esencjonalna propozycja do makijażu oczu i policzków, w której zamknięto najpopularniejsze i najbardziej lubiane kolory z kultowych palet cieni i-Divine oraz z gamy kolorystycznej róży marki Sleek MakeUP.
Paleta cieni do oczu Sweet Harmony marki Affect. 
Paleta cieni do oczu Princess Palette marki HEAN
Limitowana paleta cieni Sleek Makeup Respect i-Divine Palette z kolekcji Shangri-La.
Paleta cieni do powiek e.l.f. Brightening Eye Color Day 2 Night.
Paleta cieni do oczu e.l.f. Brightening Eye Color Nouveau Neutrals.Trwały, łatwy w mieszaniu kolor Błyskawicznie rozjaśnia i definiuje Bezpieczna, delikatna formuła
Trwałe, intensywnie nasycone pigmentem 4 cienie do powiek High Definition idealne do makijażu przydymionego oka, czyli tzw. smokey eye.
Trwałe, intensywnie nasycone pigmentem 4 cienie do powiek High Definition.
Pokazuje 1 - 15 z 39 elementów