Koloryzacja Zawiera 23 produktów.

na stronę
Naturalna, roślinna henna do włosów wzbogacona olejkiem łopianowym Fitokosmetik nadaje włosom intensywny, głęboki kolor, a przy tym regeneruje włosy na całej długości.Odżywia i nawilża.  Wzmacnia włosy i dodaje im blasku. Gotowa do użycia. 
Grafitowa farba do brwi i rzęs – Fitokosmetik.Jedyna farba do brwi, która barwi, a jednocześnie wzmacnia brwi i rzęsy. Bardzo odporne zabarwienie do 10-12 tygodni. 100% naturalna baza, maksymalna zawartość olejków i ekstraktów. Bez amoniaku, bez zapachu. Zaprojektowany do 2 aplikacji. Kolor grafitowy.
Czekoladowa farba do brwi i rzęs marki Fitokosmetik.Efekt farbowania utrzymuje się do 10-12 tygodni. 100% naturalna baza pielęgnująca, maksymalna zawartość olejków i ekstraktów. Bez amoniaku, bez zapachu. Wystarczy na 2 aplikacje.
Kremowa henna do włosów z olejkiem - Mokka marki Fitokosmetik
Kremowa henna z olejkiem łopianowym w kolorze czarnym od Fitokosmetik przeznaczona do naturalnej kolorzacji i intensywnej pielęgnacji włosów. 
Irańska henna do włosów Fitokosmetik o roślinnej formule wzbogacona olejem łopianowym nadaje włosom intensywny, głęboki kolor, regeneruje włosy na całej długości.Naturalne farbuje włosy. Odżywia, wzmacnia i nawilża. Dodaje blasku. Jest gotowa do użycia.
Kremowa henna do brwi i rzęs Brązowa marki Fitokosmetik
Farba do włosów bez amoniaku 5.61 Dojrzała Wiśnia marki Fito Color.Kremowa formuła z olejkami i efektembio laminacji. 100% naturalna baza. Szeroka gama kolorów. Bezwonna.
Farba do włosów bez amoniaku 3.2 Bakłażan marki Fito Color.Bez zapachu. Bez amoniaku. Szeroki wybór kolorów.
Naturalny balsam koloryzujący do włosów 1.0 Czarny marki FitoColor
Kremowa henna z olejkiem łopianowym w kolorze czekoladowego brązu marki Fitokosmetik przeznaczona do naturalnej kolorzacji i intensywnej pielęgnacji włosów. 
Kremowa henna z olejkiem łopianowym w kolorze ciemnego kasztanu marki Fitokosmetik przeznaczona do naturalnej kolorzacji i intensywnej pielęgnacji włosów. 
Brązowa farba do brwi i rzęs marki Fitokosmetik
Termometr do farb, henny i napojów. Niezbędne akcesorium podczas procesu naturalnej koloryzacji włosów, gdzie temperatura mieszanki ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia właściwego efektu farbowania.
Pokazuje 1 - 15 z 23 elementów