Blog

mar 09 2022

Wstajesz rano, oczyszczasz, a następnie tonizujesz twarz. To zawsze dobry początek dnia! Jaki jest następny krok w kierunku zdrowej i promiennej skóry? Pozostańmy przy klasycznym rytuale pielęgnacyjnym – kolejny krok to krem nawilżający!

lut 09 2022
Kosmetyki Fitokosmetik i ich brandy
Drogeria z kosmetykami Fitokosmetik Pielęgnacja włosów, Kosmetyki naturalne

Fitokosmetik to marka znana niemal każdej lubiącej robić zakupy w internecie. Jednak nie każdy wie, że pod nazwą tej marki ukrywają się nie tylko szampony na bazie niebieskiej glinki czy maski do włosów w uroczych wiadereczkach. Producent nie zwalnia i regularnie rozszerza ofertę o nowe marki, które mniej lub bardziej nawiązują do bazowego brandu. 

lut 27 2020
Kosmetyki Ogx: nowe szampony i odżywki do włosów
Drogeria z Ogx Pielęgnacja włosów

Sprawdź co nowego pojawiło się w ofercie amerykańskiego producenta kosmetyków Ogx na rok 2020? Jak co roku pojawiają się nowe linii szamponów i odżywek do włosów. Co tym razem zaskoczy nas w pielęgnacji włosów?

lut 24 2020
Kosmetyki z certyfikatem ICEA
Drogeria z Organicznymi Kosmetykami Kosmetyki naturalne

Institute of Ethic Certification (ICEA) to główna jednostka certyfikująca kosmetyki naturalne (kosmetyki organiczne, biokosmetyki, ekokosmetyki) we Włoszech. Włoskie Stowarzyszenie Rolnictwa Ekologicznego (AIAB) i Instytut ICEA wraz z grupą producentów opracowali wiodące zasady dotyczące kosmetyków naturalnych i organicznych. 

lut 21 2020
ECOCERT pierwszy certyfikat kosmetyków
Drogeria ekologiczna Kosmetyki naturalne

Ecocert był pierwszą jednostką certyfikującą, która opracowała standardy dla kosmetyków naturalnych i organicznych. Jako organ kontrolny i certyfikujący dla zrównoważonego rozwoju został założony w 1991 roku we Francji. W zakresie swojej pracy przeprowadza kontrole w ponad 80 krajach, co czyni go jedną z największych organizacji certyfikujących produkty ekologiczne na świecie.

lut 21 2020
Certyfikat kosmetyków naturalnych BDIH
Drogeria internetowa Alledrogeria.pl Kosmetyki naturalne

BDIH jest jednym z najstarszych i najbardziej rygorystycznych europejskich systemów certyfikacji stworzonych w Niemczech.

lut 21 2020
Eko Certyfikat Soil Association COSMOS
Drogeria internetowa Alledrogeria.pl Kosmetyki naturalne

Czym jest certyfikat Soil Association? Co oznacza dla Ciebie, jeśli stosujesz kosmetyk z tym oznaczeniem? Standard Soil Association określa kryteria i praktyki związane z wytwarzaniem ekologicznych produktów zdrowotnych i pielęgnacyjnych.

Niestety certyfikacja ekologicznych produktów zdrowotnych i kosmetycznych nie jest obowiązkowa. Jednak jej stosowanie umożliwia producentom zagwarantowanie klientom ekologiczności i zapewnić ich o jakości.

lut 10 2020
Kosmetyki dla mężczyzn Natura Siberica for Men
Kosmetyki dla Mężczyzn - Drogeria internetowa Kosmetyki naturalne

Linia naturalnych kosmetyków dla mężczyzn Natura Siberica for Men zawiera wszystkie dzikie zioła i rzadkie oleje niezbędne do skutecznej pielęgnacji skóry i włosów dla Panów. Wszystkie formuły zostały opracowane z uwzględnieniem specyfiki męskiej skóry oraz włosów. Elegancki design "z pazurem" wyróżnia tę linię i przyciąga uwagę każdego mężczyzny. Bogate, męskie zapachy dodają jeszcze większej pewności siebie. Rzadkie rośliny Syberii i Dalekiego Wschodu sprawiają, że ta linia jest niezwykle skuteczna, o czym świadczą oceny mężczyzn, którzy wypróbowali już produkty z tej serii.

paź 17 2019
Co potrafi czarna pasta do zębów z węglem aktywnym?
Drogeria internetowa Alledrogeria.pl

Zapomnij o dotychczasowych sposobach wybielania? Okazuje się, że przez cały czas naszym pastom brakowało jednego kluczowego składnika: węgla aktywowanego. Czarna pasta do zębów, która go zawiera przypomina odwrotność tego do czego byliśmy przyzwyczajeni. Nie jest biała, a kruczoczarna. A w połowie szczotkowania będziesz się czuć, jakbyś mył zęby smołą. Ale nie bój się: to tylko węgiel aktywowany działający swoją magią.

paź 15 2019
Kule do kąpieli: ich rodzaje i jak je używać?
Drogeria internetowa Alledrogeria.pl Kosmetyki naturalne

Kule do kąpieli zyskały w ostatnim czasie ogromną popularność i wielu fanów. Nawet jeśli jeszcze nie jesteś ich zwolennikiem zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi faktami o tych kosmetykach. Czy są bezpieczne i zdrowe? Czy są dobre dla skóry? Czy mają właściwości lecznicze? Czy powodują infekcje intymne?