Kremy BB i CC Zawiera 9 produktów.

Wielofunkcyjne kremy BB kremy CC łączące w sobie funkcje kremu pielęgnującego, korektora, kremu przeciwsłonecznego, podkładu i często wielu innych kosmetyków w jednej praktycznej formule. Nowoczesne i niezastąpione w każdej kobiecej kosmetyczce.

Co to są kremy BB?

Krem BB to kuzyn tradycyjnego podkładu, kremu pielęgnacyjnego i kremu przeciwsłonecznego. Tak najkrócej można go opisać. Jeśli zamiana kilku kosmetyków na jeden jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem koniecznie lub po prostu stawiasz na komfort i uniwersalność wybierz swój pierwszy prawdziwy krem BB. 

Jakie są najlepsze kremy BB?

Najlepsze kremy BB pochodzą z Azji. To tam zostały pierwszy raz zaadoptowane jako kosmetyki dla kobiet. Ideę wzięto co prawda z Europy, gdzie pierwotnie pomagały osobom po operacjach plastycznych, jednak to właśnie w azjatyckich krajach takich jak Korea i Japonia stworzono z nich prawdziwy światowy must-have. 

Naturalne kremy BB Benecos

W ofercie także luksusowe kremy BB o naturalnych formułach i wegańskim składzie.

Aksamitny, lekki podkład do twarzy  Beauty Cream polskiej  marki PAESE z ektraktem z Berry flux vita zapewni Twojej cerze wypoczęty, świeży wygląd. Better than a beauty sleep.
Krem do twarzy BB Perfect Skin marki Cafe Mimi
Krem do twarzy Cica Clearing BB Cream 21 Light Beige marki Purito
Krem do twarzy Cica Clearing BB Cream 23 Natural Beige marki Purito
Prawdziwy koreański krem BB Klairs Illuminating Supple Blemish Cream SPF40 PA++ wybór nr 1 i ulubieniec Azjatek.
Korektor - krem BB do cery trądzikowej marki Acne Control
Krem do twarzy Cica Clearing BB Cream 27 Sand Beige marki Purito
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów