Zmywacze i cleanery Zawiera 10 produktów.

Tutaj znajdziesz zmywacze do paznokci oraz preparaty do usuwania manicure hybrydowego, kleju z ozdób oraz tipsów. 

10,15 zł 12,85 zł -21%
Aceton marki Silcare to wielozadaniowy płyn do łatwego usuwania hybryd, ozdób, poprawek i rozpuszczania akrylu.
Wysyłamy w 24h
8,50 zł
Korektor lakieru do paznokci Donegal z wymiennymi końcówkami zapasowymi doskonały do erfekcyjnego wykończenia manicure i poprawek lakieru.
Wysyłamy w 24h
7,24 zł
Witaminowy środek do paznokci bez acetonu Antishellac - Odżywienie i Ochrona rosyjskiej marki Fitokosmetik przeznaczony do usuwania lakieru, którego formuła została wzbogacona witaminą A, E oraz olejkiem rycynowym.
Wysyłamy w 48h
7,24 zł
Specjalistyczny preparat do paznokci bez acetonu Antishellac - Nawilżenie i Ochrona rosyjskiej marki Fitokosmetik przeznaczony do usuwania lakieru, którego formuła została wzbogacona olejkiem z lnu, rumianku i nagietka.
Wysyłamy w 48h
16,50 zł
Zmywacz do delikatnych i sztucznych paznokcimarki Sally Hansen o wolnej od acetonu formule wzbogaconej witaminą E i rumiankiem.
Oczekiwanie na dostawę
16,50 zł
Zmywacz nawilżający do łampliwych i suchych paznokci marki Sally Hansen wzbogacony w pro-witaminę B5, witaminę E oraz wyciąg z aloesu.
Oczekiwanie na dostawę
14,80 zł 19,00 zł -4,20 zł
Obniżona cena!
Oczekiwanie na dostawę
7,24 zł
Wolny od acetonu specjalistyczny zmywacz do paznokci Antishellac - Odżywienie i Odbudowa rosyjskiej marki Fitokosmetik przeznaczony do usuwania lakieru do paznokci, którego formuła została wzbogacona olejkami: migdałowym i z kiełków pszenicy.
Oczekiwanie na dostawę
5,10 zł 8,50 zł -40%
Płyn do czyszczenia pędzli Brush Cleaner po malowaniu i zdobieniu paznokci stworzony przez specjalizującą się w tej dziedzinie markę Silcare.
Obniżona cena!
Oczekiwanie na dostawę
10,50 zł
Ekonomiczny odtłuszczacz Base One do lakieru marki Silcare przeznaczony do odtłuszczania płytki paznokcia i usuwania warstwy dyspersyjnej. 
Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów