Demakijaż Zawiera 33 produktów.

na stronę
Niezwykle innowacyjna duża myjka do oczyszczania i hydro demakijażu twarzy stworzona z myślą o codziennym naturalnym oczyszczaniu i demakijażu skóry twarzy. Wygodny system 4 rogów do komfortowego mycia i nie tylko! Bez wacików i bez chemii. Potrzebujesz tylko czystej wody!
Lniany Olejek Emulgujący Do Mycia Twarzy 150ml marki Polny Warkocz
Rękawica do demakijażu i rękawica wygładzająca It's A Match marki GLOV
Balsam do demakijażu Jagody Leśne marki FLUFF
Balsam Do Demakijażu Twarzy Heimish All Clean Balm 120ml
Oddaj się w ręce eksperta w dziedzinie demakijażu. Poznaj pierwszą rękawicę do makijaż  GLOV Expert, którą można prać w pralce!
Powiedz nie efektowi pandy pod Twoimi oczami! GLOV Quick Treat do poprawek makijażu.
Zestaw GLOV Travel Set został opracowany z myślą o aktywnych kobietach, ceniących funkcjonalne rozwiązania i lekki bagaż podręczny. Pozwala na demakijaż w każdych warunkach, z użyciem tylko wody: prosto, skutecznie, bezpiecznie i wygodnie.
Masz suchą cerę, która łatwo ulega podrażnieniom? A może wrażliwą albo naczynkową? Unikasz stosowania produktów o właściwościach peelingujących? Jeśli na któregolwiek z tych pytań odpowiedziałaś twierdząco, oznacza to, że rękawiczka do demakijażu GLOV Dry Skin będzie dla Ciebie idealna. 
Fioletowa myjka on-the-go Color Edition Very Berry w formie rękawicy do demakijażu twarzy polskiej marki GLOV, która starannie usunie cały makijaż i oczyści skórę twarzy tylko za pomocą wody. Dzięki niej pozbędziesz się chemicznych kosmetyków do demakijażu, które często podrażniają skórę i oczy. 
Hej Kopciuszku! Możesz wrócić do domu bez buta, ale nie zasypiaj w makijażu! Weź ze sobą GLOV Crystal Clear Set.5 części zestawy. Innowacyjne włókna. Demakijaż wyłącznie przy użyciu wody.
Woda micelarna dla promienności skóry z kompleksem C+ marki Fitokosmetik.
Płyn Micelarny Do Cery Suchej z Różową Glinką marki Cafe Mimi
Balsam do demakijażu Malina & Migdał marki FLUFF
Micelarny płyn do demakijażu rosyjskiej marki ECO Laboratorie (dawniej ECOLAB) na bazie natualnych składników.
Pokazuje 1 - 15 z 33 elementów