Świeca zapachowa w puszce JESIENNE OWOCE

Nowy

39,00 zł

Żywe; górne nuty dojrzałych śliwek i porzeczek poprowadzą Twój zmysł węchu ku sercu zapachu z anyżku; rogrzewającego imbiru; cynamonu i egzotycznego jaśminu; podkreślonych waniliowymi i leśnymi akordami.

Aromat świecy wzbogacają naturalne olejki eteryczne z Neroli i Mandarynki.

O ŚWIECACH Bomb Cosmetics:

Firma BOMB Cosmetics wytwarza wszystkie świece RĘCZNIE i współpracuje z najlepszymi perfumiarzami w Anglii; by mieć pewność; że jej świece zapachowe będą naprawdę intensywnie i długo pachnieć oraz - przede wszystkim - że ich aromat będzie niepowtarzalny. Zawierają też czyste olejki eteryczne; które wpływają na Twój nastrój i samopoczucie!

Świece wlewane są ręcznie w ozdobne puszki; które mogą być także doskonałymi; praktycznymi pojemniczkami po wypaleniu świecy! Można je oczywiście także recyrkulować (czyli wrzucić do najbliższego pojemnika na surowce wtórne).

Czas palenia: 45-50 godzin


WAŻNE - Instrukcja używania:
Ustaw świecę na powierzchni odpornej na żar (najlepiej na podstawce na świece). By uniknąć zbyt dużego lub kopcącego płomienia; upewnij się; że knot świecy ma nie więcej niż 5 mm (lub przytnij go do takiej długości).
Zgaś świecę; kiedy pozostanie ok. 5 mm wosku.
Upewnij się; że świeca stoi z daleka od łatwopalnych materiałów; nie stoi w przeciągu ani w pobliżu jakichkolwiek źródeł ciepła (np. kominka; telewizora; grzejnika).
Nie trzymaj w pobliżu wosku żadnych odpadów; np. zużytych zapałek czy kawałków knota. Nie przemieszczaj świecy; gdy jest zapalona lub gdy wosk jest roztopiony. Trzymaj z daleka od dzieci i zwierząt!

NIGDY NIE POZOSTAWIAJ ZAPALONEJ ŚWIECY BEZ NADZORU.

"

Właścicielem sklepu AlleDrogeria.pl jest firma LILYSOFT Norbert Tu Van NIP 7941656877 REGON 360183355  z siedzibą przy ul. Wierzbowej 7, 37-200 Przeworsk, e-mail: sklep@alledrogeria.pl 

Czas realizacji zamówienia

Sklep Alledrogeria.pl dokłada wszelkich starań aby zamówiony produkt został nadany w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin ten może ulec wydłużeniu jeśli:

  • zamówienie zostało złożone w dzień wolny od pracy (czas realizacji zamówienia liczy się od najbliższego dnia roboczego),
  • zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 16:00 (czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy),
  • wybrana została płatność przelewem (czas wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie firmy),
  • zamówienie zawiera produkty z terminem realizacji dłuższym niż jeden dzień roboczy (przesyłka nadana jest dopiero po skompletowaniu całego zamówienia).

(więcej o sposobach i czasie dostawy)

Koszt dostawy

Odbiór osobisty gratis. 

Przesyłka paczką od 6.90 zł

Przesyłka kurierska od  10.99 zł

(więcej o kosztach dostawy)

Opinie

Napisz opinię

Świeca zapachowa w puszce JESIENNE OWOCE

Świeca zapachowa w puszce JESIENNE OWOCE

Napisz opinię

Bomb Cosmetics

Koszty wysyłki

Koszt wysyłki od 6.99zł

Darmowa dostawa od 200zł

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia certyfikat SSL zabezpieczający strony naszej drogerii internetowej. 

Szybkie i bezpieczne płatności obsługują Przelewy24.pl