sty 04 2018

Alledrogeria.pl z tytułem Super Sprzedawca

Alledrogeria.pl

Koniec starego roku i początek nowego to zwykle czas podsumowań i nowych wyzwań. 2017 był dla nas wspaniałym rokiem. Uwieńczeniem tego jest tytuł Super Sprzedawcy Allegro, który jednocześnie dowodzi o wysokiej jakości obsługi, a zarazem udowadnia, że wiele anonimowych opinii nie zweryfikowanych zakupem w sieci jest nieprawdziwych. 

Alledrogeria.pl z tytułem Super Sprzedawca

Polska drogeria internetowa z doświadczeniem

Jesteśmy na rynku bez przerwy ponad 7 lat. Nie jesteśmy dużą spółką z ogromnym kapitałem, ani zagraniczną sieciówką. Nasza firma to malutka działalność rodzinna zapoczątkowana z niewielkiej dotacji. Przedrostek ALE pochodzi od imienia założycielki i pomysłodawczyni sklepu. Dodatkowa litera L w nazwie sklepu wbrew pozorom nie nawiązuje do popularnego portalu aukcyjnego. Wzięła się od imienia naszej pierwszej córeczki, której pojawienie się na świecie zrodziło także pomysł na stworzenie drogerii internetowej :-) W ten sposób wszystko się zaczęło! W tym czasie, jak to zwykle bywa w życiu mieliśmy wzloty i upadki. Zawsze jednak stawialiśmy na najwyższą jakość usług z zachowaniem niskich cen produktów oraz kosztów dostawy.

Nowe kosmetyki i jeszcze większa oferta 

Każdego dnia pracujemy dla Was - pakujemy, wysyłamy, doradzamy i szukamy wyjątkowych produktów. We wszystko wkładamy ogromny nakład pracy i nasze serca. Sprowadzamy produkty niszowe, a w dziedzinie kosmetyków trzymamy się przyjętego kierunku, w którym kosmetyki naturalne są priorytetem!

W ubiegłym roku powiększyliśmy asortyment sklepu o kosmetyki koreańskie, które tak lubicie. Jest Klairs, Missha, Skin79, PureHeals, Swiss Pure, a to jeszcze nie koniec... Wprowadziliśmy nowe marki i obniżyliśmy koszty dostawy przesyłki kurierskiej. a także podnieśliśmy oceny naszej obsługi.

Opinie o Alledrogeria.pl  

Przed zakupem wiele osób szuka opinii na temat danego sklepu, ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się ile jest w nich prawdy? Z doświadczenia wiemy, że poza serwisami takimi jak Allegro rzadko kiedy klient ma czas wystawić pochlebną opinię. Kiedy jest zadowolony z zakupu zwykle poprzestaje na odebraniu paczki oraz radości jaką przynosi otwieranie i wypróbowywanie nowych rzeczy. Niestety kiedy transakcja napotyka na trudności np. opóźnienie z winy przewoźnika, uszkodzenie paczki, zaginięcie, informacja o braku jednego z zakupionych produktów robią się schody. W zależności od temperamentu osoby kupującej mamy do czynienia z różnym zachowaniem. Nie ma co ukrywać, że żyjemy w czasach, w których stres i brak cierpliwości mocno nas doświadczają, dlatego często takie sytuacje łączy jedno - wystawienie negatywnej opinii pod wpływem emocji jeszcze przed rozwiązaniem sprawy. Na koniec i tak okazuje się, że wszystko udało się pomyślnie rozwiązać. Potrzebny był tylko czas, a opinia często zostaje. 

Wysoka jakość obsługi to priorytet

Szukając opinii warto oprzeć się na zaufanych miejscach ze zweryfikowanymi zakupem ocenami. Takich miejsc mamy kilka. Pierwsze to Allegro (link znajdziecie na stronie głównej naszej drogerii). 

Alledrogeria.pl Super Sprzedawca Ocena

Drugim miejscem jest portal okazje.info gdzie nie moderuje się opinii. Są takie, jakie wystawiają Kupujący. 100% pozytywnych opinii z ostatnich 12 miesięcy mówi samo za siebie.

Alledrogeria opinie

To kolejny dowód na wysoką jakość obsługi i zaufanie jakim nas obdarzacie, za co niezmiernie dziękujemy!

Bądźcie z nami przez kolejny 2018 rok. Do usłyszenia.

Zobacz również

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz.