maj 09 2017

Rosyjskie kosmetyki: babuszka Agafia i jej receptury

Drogeria internetowa i delikatesy on-line Pielęgnacja włosów, Kosmetyki naturalne

Babuszka Agafia, jej sprawdzone receptury i czarne mydło sprawią, że zmienisz swoje dotychczasowe zdanie o kosmetykach. Poznaj skromną i niepozorną postać rosyjskiej zielarki oraz niezwykłe produkty stworzone w oparciu o ponadczasowe recepty na piękno. Wysoka jakość za niską cenę, naturalne ekstrakty z dzikorosnących ziół i roślin dziewiczej Syberii, sprawdzone przepisy ludowe na wszechstronne problemy pielęgnacyjne to tylko niektóre z zalet i korzyści jakie mogą przynieść rosyjskie kosmetyki do ciała, twarzy, włosów i paznokci. Poznaj właściwości łopianu, cedru, mydlnicy lekarskiej, maliny moroszki, brzozy i wielu innych dobroczynnych roślin. Pozwól zaskoczyć się i wypróbuj czarne mydło babuszki Agafii inne niż tradycyjne mydło czarne na bazie oliwy z oliwek, za to pełne ziół i ekstraktów roślinnych.

Rosyjskie kosmetyki: babuszka Agafia i jej receptury

Babuszka Agafia i jej historia

Syberyjska zielarka Agafya Tihonovna Ermakova od dzieciństwa wiedziała, które z ziół jest odpowiednim lekarstwem na dane dolegliwości. Wiedzę tę odziedziczyła od matki i jeden z jej babcia, które kultywując rodzinne tradycje przekazywały poznane dotąd tajemnice natury z pokolenia na pokolenie. Tak powstał przez lata pokaźny zbiór ludowych receptur, których właściwości lecznicze zadziwiały często przewyższając osiągnięcia współczesnej kosmetologii. Dlatego w 2002 roku rosyjska firma 1Reshenie stworzyła linię kosmetyczną w oparciu o sprawdzone receptury syberyjskiej uzdrowicielki. Po niezbędnych badania, próbach i testach wybrano te najbardziej przydatne i skuteczne tworząc bazę kosmetyków kilku marek, które łączy wizerunek Agafii.

Receptury zielarki Agafii i jej kosmetyki

Dzięki niestrudzonej pracy specjalistów oferta kosmetyków opartych na recepturach Babuszki Agafii rośnie każdego roku, zwiększając asortyment producenta. Pracując bez wytchnienia poprawiane są i udoskonalane formuły, regularnie aktualizowane są całe linie kosmetyczne tak, aby stawały się bardziej nowoczesne i przyjazne dla środowiska.

Ideą każdej linii kosmetyków, produkowanych przez firmę 1Reshenie jest naturalność, jakość i przydatność każdego kosmetyku. Łącząc ludowe receptury z nowoczesną technologią w krótkim czasie wyroby firmowane wizerunkiem Agafii stały się bardzo popularne zarówno w Rosji jak i za jej granicami. Nic więc dziwnego, że tanie i wysokiej jakości kosmetyki, stworzone z miłości, sympatii dla wszystkich konsumentów zyskały tak szybko tak ogromną popularność. Są skuteczne, sprawdzone i dla każdego! 

Babuszka Agafia i jej ziołowe receptury

Babuszka Agafia - szeroki wybór dla każdego

W Rosji postać Agafii firmuje aż 11 marek kosmetyków produkowanych przez 1Reshenie, a ich liczba rośnie sukcesywnie. Nie wszystkie z nich są eksportowane, dlatego poniżej przedstawiamy najpopularniejsze z nich.  

  • Apteczka Agafii łączy w sobie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kosmetologii z wiekowymi recepturami ludowymi syberyjskiej uzdrowicielki Agafia Ermakovej. Linia kosmetyków z apteczki obejmuje szampony, aktywne seraa roślinne do włosów, oleje roślinne w ampułkach do włosów i skóry głowy, a także sole do kąpieli stóp.
  • Bania Agafii najpopularniejsza linia obejmująca dziesiątki kosmetyków naturalnych do włosów, ciała, twarzy i paznokci.
  • Trawy i zioła Agafii to marka skupiająca się na rytuale kąpieli. Od czasów starożytnych, wanna jest nie tylko miejscem oczyszczania fizycznego, ale także unikalnym źródłem uzdrowienia. To także sposób na zwiększenie witalności i odmłodzenie. Aby wizyta w łaźni była jeszcze bardziej przyjemna i przede wszystkim użyteczna, rosyjscy eksperci kosmetologii dokładnie i starannie opracowali specjalną serię kosmetyków, łącząc syberyjskie receptury ludowe z najnowszymi technologiami w dziedzinie pielęgnacji ciała i włosów. Kosmetyki te łączą bogactwo i różnorodności ziół syberyjskich oraz roślin. 
  • Biała Agafia - White Agafiajest kontynuacją ulubionej serii certyfikowanych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i włosów w ponad 95% składa się z naturalnych składnikówRośliny, z których pozyskiwane są ekstrakty i oleje, pochodzą z upraw ekologicznych bez użycia szkodliwych nawozów chemiczny. Kosmetyki te są wolne od parabenów, syntetycznych substancji zapachowych, PEG (glikol polietylenowy),olejów mineralnych i sztucznych barwników.
  • Przepisy Babci Agafii na 5 sokach to linia kosmetyków wykorzystująca 5 najpotężniejszych siły naturalnych roślin syberyjskich : cedru, ałtajskiego rokitnika, arktycznej maliny moroszki, jałowca i cytryńca. Składniki te są wykorzystywane przez miejscową ludność od wieków do tworzenia cudownych środków medycyny ludowej, które chronią przed utratą włosów, poprawiają kondycję włosów i ciała,  dodają młodzieńczego wyglądu i poprawiają stan skóry.

Polecane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Skomentuj

Musisz się zalogować, aby dodać komentarz.