Silcare Kredka do nanoszenia ozdób

Precyzyjna, wydajna i nie wymagająca temperownia kredka do aplikacji ozdób na paznokcie podczas wykonywania manicure lub pedicure.

Więcej szczegółów

Nowy

Silcare

Maleńkie dżety, okazałe ozdoby 3D, kolorowe ćwieki - sposobów na urozmaicenie stylizacji jest wiele, ale jak przenieść wszystkie elementy na paznokcie, aby nie zepsuć sobie stylizacji i… humoru? Z kredką do nanoszenia ozdób WHITE to proste. Wygląda jak zwykły przybór szkolny, ale jej zastosowanie jest nieco inne. Wykonana z wosku kredka sprawia, że z łatwością przyczepiają się do niej ozdoby, które następnie można precyzyjnie nanieść na paznokieć. Ozdoba zostaje nałożona w odpowiednim miejscu, tak by stylizacja była nienaganna i nie wymagała poprawek. Kredka dobrze leży w dłoni, chwyta ozdoby różnego kształtu i różnych wielkości, a dzięki swojej budowie nie trzeba jej temperować. Niezbędnik profesjonalistki!

CECHY:

  • precyzyjna
  • wydajna
  • nie wymaga temperowania

SPOSÓB UŻYCIA: Dotknąć wybraną ozdobę końcówką kredki i nanieść na paznokieć. W momencie, gdy kredka nie chwyta już elementów, pociągnąć za sznurek, rozrywając owijkę wzdłuż produktu, a następnie odwinąć kawałek papieru i odsłonić biały rdzeń kredki.

Właścicielem sklepu AlleDrogeria.pl jest firma LILYSOFT Norbert Tu Van NIP 7941656877 REGON 360183355  z siedzibą przy ul. Wierzbowej 7, 37-200 Przeworsk, e-mail: sklep@alledrogeria.pl 

Czas realizacji zamówienia

Sklep Alledrogeria.pl dokłada wszelkich starań aby zamówiony produkt został nadany w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin ten może ulec wydłużeniu jeśli:

  • zamówienie zostało złożone w dzień wolny od pracy (czas realizacji zamówienia liczy się od najbliższego dnia roboczego),
  • zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 16:00 (czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy),
  • wybrana została płatność przelewem (czas wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie firmy),
  • zamówienie zawiera produkty z terminem realizacji dłuższym niż jeden dzień roboczy (przesyłka nadana jest dopiero po skompletowaniu całego zamówienia).

(więcej o sposobach i czasie dostawy)

Koszt dostawy

Odbiór osobisty gratis. 

Przesyłka paczką od 6.90 zł

Przesyłka kurierska od  10.99 zł

(więcej o kosztach dostawy)

Opinie

Napisz opinię

Silcare Kredka do nanoszenia ozdób

Silcare Kredka do nanoszenia ozdób

Precyzyjna, wydajna i nie wymagająca temperownia kredka do aplikacji ozdób na paznokcie podczas wykonywania manicure lub pedicure.

Napisz opinię

Silcare

Koszty wysyłki

Koszt wysyłki od 6.99zł

Darmowa dostawa od 200zł

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo transakcji zapewnia certyfikat SSL zabezpieczający strony naszej drogerii internetowej. 

Szybkie i bezpieczne płatności obsługują Przelewy24.pl