Jesienne hity

Do brwi Zawiera 49 produktów.

na stronę
5,20 zł
Gotowa do użycia henna do brwi i rzęs Fitokosmetik.Wzbogacona w olejek łopianowy odżywia i wzmacnia brwi i rzęsy. Formuła wolna od amoniaku i nadtlenku wodoru. Kosmetyk naturalny.
Wysyłamy w 24h
5,70 zł
Gotowa do użycia henna do brwi i rzęs Fitokosmetik w kolorze gorzkiej czekolady.Wzbogacona w olejek łopianowy odżywia i wzmacnia brwi i rzęsy. Formuła wolna od amoniaku i nadtlenku wodoru. Kosmetyk naturalny.
Wysyłamy w 24h
19,50 zł
Elegancki zestaw do stylizacji brwi z lusterkiem i aplikatorem polskiej marki kosmetyków do makijażu HEAN. Paletka zawiera innowacyjny wosk oraz 2 cienie do brwi, dzięki czemu z łatwością poprawisz kształt brwi, rozjaśnisz lub przyciemnisz naturalny kolor włosków, skorygujesz niedoskonałości i optycznie zagęścisz brwi.
Wysyłamy w 48h
16,99 zł
Naturalna kredka do stylizacji i makijażu brwi ze szczoteczką Benecos Natural Eyebrow Designer w kolorze brązu. 
Wysyłamy w 48h
16,99 zł
Naturalna kredka Natural Eyebrow Designer przeznaczona do makijażu i stylizacji brwi niemieckiej marki benecos w kolorze jasnego brązu. 
Wysyłamy w 48h
97,90 zł
Duża, profesjonalna paleta 10 cieni do brwi o wysokiej głębi kolorów oraz matowym wykończeniu marki AFFECT. 
Wysyłamy w 72h
6,80 zł
Przeznaczony do codziennej stylizacji zestaw do makijażu brwi Technic Brow Tamer.Uniwersalne wersje kolorystyczne. Kremowy wosk i prasowany cień do brwi. Podwójny skońny pędzelek do aplikacji. Sczoteczka do brwi.
Product available with different options
11,50 zł
Żelowy stylizator do brwi HEAN Express Brow Gel.
Wysyłamy w 24h
11,50 zł
Żelowy stylizator do brwi HEAN Express Brow Gel.
Wysyłamy w 24h
5,70 zł
Gotowa do użycia henna do brwi i rzęs Fitokosmetik w kolorze grafitowym.Wolna od amoniaku i nadtlenku wodoru formuła wzbogacona w olej łopianowy odżywia i wzmacnia. Kosmetyk naturalny.
Wysyłamy w 24h
3,99 zł
Grafitowa henna do brwi i rzęs w proszku marki Fitokosmetik przeznaczona do domowej stylizacji i naturalnej koloryzacji oprawy oka. 
Wysyłamy w 1-3 dni robocze
4,50 zł
Grafitowa farba do brwi i rzęs – Fitokosmetik.Jedyna farba do brwi, która barwi, a jednocześnie wzmacnia brwi i rzęsy. Bardzo odporne zabarwienie do 10-12 tygodni. 100% naturalna baza, maksymalna zawartość olejków i ekstraktów. Bez amoniaku, bez zapachu. Zaprojektowany do 2 aplikacji. Kolor grafitowy.
Wysyłamy w 24h
4,50 zł
Brązowa farba do brwi i rzęs marki Fitokosmetik
Wysyłamy w 24h
4,50 zł
Czarna farba do brwi i rzęs marki Fitokosmetik.Bardzo odporne zabarwienie do 10-12 tygodni. 100% naturalna baza, maksymalna zawartość olejków i ekstraktów. Bez amoniaku, bez zapachu. Zaprojektowany do 2 aplikacji.
Wysyłamy w 24h
4,50 zł
Czekoladowa farba do brwi i rzęs marki Fitokosmetik.Efekt farbowania utrzymuje się do 10-12 tygodni. 100% naturalna baza pielęgnująca, maksymalna zawartość olejków i ekstraktów. Bez amoniaku, bez zapachu. Wystarczy na 2 aplikacje.
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 16 - 30 z 49 elementów