Stylizacja Zawiera 28 produktów.

na stronę
Zestaw 3 czarnych gumek do włosów marki Invisibobble o innowacyjnym kształcie, dzięki któremu gumki prawidłowo noszone nie pozostawiają śladów na włosach tak jak tradycyjne.
Zestaw 3 przezroczystych gumek do włosów marki Invisibobble o innowacyjnym kształcie, który pozwala nosi spięte włosy bez nadmiernego ściskania, a także fantazyjnie upinać i stylizować bez dodatkowych spinek i wsuwek. 
Zestaw 3 pastelowych gumek do włosów marki Invisibobble z limitowanej linii Pastellicious. Gumki posiadają innowacyjny kształt, który pozwala nosi spięte włosy bez nadmiernego ściskania i wyrywania. Gumki można używać do upinania i stylizowania fryzur.
Gumka do włosów marki Invisibobble o innowacyjnym kształcie, dzięki któremu gumka prawidłowo noszona nie pozostawia śladów na włosach tak jak tradycyjne.
Gumka do włosów marki Invisibobble z limitowanej linii Pastellicious. Gumka posiada innowacyjny kształt, który pozwala nosi spięte włosy bez nadmiernego ściskania i wyrywania. Gumkę można używać do upinania i stylizowania fryzur.
Zestaw 3 czarnych gumek do włosów marki Invisibobble Nano, które łączą w sobie zalety tradycyjnych gumek do włosów Invisibooble - nie zaginają, nie łamią i nie plączą włosów. Gumki można używać do upinania i stylizowania fryzur.
Zestaw 3 przezroczystych gumek do włosów marki Invisibobble Nano, które pozwolą ujarzmić niesforme włosy, a przy tym wyczarować modne upięcia i fryzury w zaledwie kilka chwil! Dodatkowo gumki Invisibooble Nano nie zaginąją włosów, nie niszczą ich powierzchni i nie plączą, a ich ściągnięcie jest bajecznie proste.
Zestaw 3 różowych gumek do włosów marki Invisibobble model Orginal z limitowanej kolekcji Circus. Poznaj różowego kota, a wraz z  nimi innowacyjne gumki do stylizacji i upinania włosów.
Zestaw 3 różowych gumek do włosów marki Invisibobble Orginal oraz 3 bezbarwnych gumek Invisibobble Nano.
Spray - primer do włosów Objętość i Blask marki Cafe Mimi.Chroni i jednocześnie pielęgnuje.
Ogx Pianka przeciw puszeniu się włosów kręconych Coconut Curls
Spray do włosów Objętość i morskie fale marki Cafe Mimi
Zestaw 3 pastelowych gumek do włosów marki Invisibobble z limitoanej linii Pastellicious. Gumki posiadają innowacyjny kształt, który pozwala nosi spięte włosy bez nadmiernego ściskania i wyrywania. Gumki można używać do upinania i stylizowania fryzur.
Pokazuje 16 - 28 z 28 elementów