Produkty marki Batiste

Od ponad 40 lat Batiste wykorzystuje swoją wiedzę, aby pomagać kobietom na całym świecie w utrzymaniu wspaniałych, puszystych i pełnych wigoru włosów każdego dnia. Stworzona przez Batiste gama produktów przeznaczona jest do stosowania pomiędzy kolejnymi myciami włosów. Suchy szampon to praktyczna i niezbędna rzecz, gdy potrzebujemy szybkiego odświeżenia fryzury niezależnie od typu i koloru włosów tu znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt.

Więcej
6,65 zł 8,90 zł -2,25 zł
Batiste Tropcal przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopam ii wakacyjny luz. Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h
15,70 zł 16,70 zł -1,00 zł
Dodaj odrobinę koloru do swojego życia. Spróbuj wersję dobraną kolorystycznie do swojego odcienia włosów - Medium & Brunette to suchy szampon Batiste dla szatynek i brunetek.
Obniżona cena!
24h
14,70 zł 16,70 zł -2,00 zł
Dodaj odrobinę koloru do swojego życia. Spróbuj wersję dobraną kolorystycznie do swojego odcienia włosów.
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h
16,70 zł
Regenerująca odżywka wygładzająca z olejem arganowym Conditioning Mist with Argan Oil marki Batiste w wzgodnej formie spray'u.
Na stanie
8,90 zł
Niezwykle kobiecy – Batiste Blush uwodzi zapachem hibiskusa, pomarańczy, frezji, tuberozy, peonii, lilii, piżma i wetiweru doprawionymi odrobiną świeżych, zielonych nut.
24h
14,70 zł 16,70 zł -2,00 zł
Dodaj odrobinę koloru do swojego życia. Spróbuj wersję dobraną kolorystycznie do swojego odcienia włosów. Suchy szampon Light & Blonde marki Batiste przeznaczony jest dla osób o włosach jasnych i blond.
Obniżona cena!
24h
16,70 zł
Rewitalizujący suchy szampon do włosów Strength & Shine Dry Shmapoo marki Batiste wzbogacony w L-Argininę przeznaczony do włosów zmęczonych i pozbawionych blasku. 
Wysyłamy w 24h
13,30 zł 16,90 zł -3,60 zł
Suchy szampon do włosów Oriental brytyjskiej marki Batiste.
Obniżona cena!
Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów