Produkty marki Dabur

Od skromnych początków w 1884 roku w małej klinice w indyjskim mieście Kalkuta z ponad 128-letnim dziedzictwem indyjska marka Dabur jest jedną z najbardziej zaufanych i uznanych marek kosmetyków pielęgnacyjnych i produktów do higieny osobistej wśród, których znajdują się: szampony, odżywki, olejki, maski i kremy do włosów, ziołowe pasty i ajurwedyjskie proszki czyszczenia do zębów.

Więcej
na stronę
Kremowe mydło w płynie do twarzy i ciała Dabur Vatika Dermoviva o właściwościach antybakteryjnych z miodlą indyjską i świętą bazylią.
Ziołowa pasta do zębów z ekstraktem z bazylii marki Dabur zalecana dla osób o nadwrażliwych zębach oraz problemem krwiawiących dziąseł.
Oryginalny indyjski olejek Amla Hair Oil Gold marki Dabur stworzony do intensywnej pielęgnacji włosów jasnych i średnich.
Oryginalny indyjski olejek z amlą marki Dabur do intensywnej pielęgnacji włosów.
Ziołowa pasta do mycia zębów z Neem marki Dabur mającej już 125 lat doświadczenia w produkcji kosmetyków ziołowych i ajurwedyjskich.
Dabur przynosi dar natury w postaci wegetariańskiej, ziołowej pasty do pielęgancji zębów i dziąseł Dabur Miswak. Wzbogacona wyciągiem z drzewa arakowego pasta Dabur ma potężne naturalne działanie ściągające i przeciwzapalne, dzięki czemu zapobiega próchnicy i utrzymuje zdrowe zęby i dziąsła.
Ziołowa pasta do zębów z aloesem marki Dabur bez fluoru i parabenu.
Regenerujący oliwkowy szampon do włosów Dabur Vatika przeznaczony do pielęgnacji włosów zniszczonych szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, po zimie, zabiegach chemicznych, a także do włosów słabych i zmęczonych. 
Stworzony przez producenta kosmetyków Dabur Vatika szampon do wszystkich rodzajów włosów, a w szczególności włosów przesuszonych wzbogacony w wyciąg z nasion czarnuszki.
Głęboko odżywiająca maseczka do włosów słabych i łamliwych marki Dabur Vatika z wyciągiem z kaktusa, czosnku i dodatkiem oleju kokosowego.
Intensywnie odżywiający szampon jajeczny marki Dabur Vatika specjalizującej się od lat w pielęgnacji włosów. Szampon przeznaczony do włosów słabych z rozdwajającymi się końcówkami.
Olejek do włosów ekstraktem z nasion czarnuszki indyjskiej marki Dabur Vatika polecany do kompleksowej intensywnej pielęgnacji włosów.
Oczyszczające mydło do twarzy i ciała z czarnuszką Dabur Vatika Black Seed Soap.
Olejek do włosów Enriched Cactus Hair Oil marki Dabur Vatika wzbogacony ekstrakt z kwiatów kaktusa, wyciąg z ghergir oraz ekstrakt z bulwy czosnku. Szczególnie polecany do pielęgnacji włosów słabych i wypadających.
Olejek migdałowy Enriched Almond Hair Oil do włosów suchych, szorstkich, pozbawionych blasku i często narażonych na działanie suszarki lub farbowanych to produkt marki Dabur Vatika.
Pokazuje 1 - 15 z 32 elementów