Produkty marki Real Techniques

Stworzone przez siostry Chapman w 2010 roku z miłości do piękna i makijażu pędzle marki Real Techniques. Profesjonalne, interesujące pędzle do oczu oraz twarzy stworzone przez Sam i Nic zapewnią każdej kobiecie to czego potrzebuje do wykonania perfekcyjnego makijażu. W ofercie znajdują się zarówno pojedyncze pędzle do pudru, różu, konturowania, podkładu, korektora, cieni do powiek, a także zestawy pędzli, zawierające niezbędne modele do codziennego makijażu.

Real Techniques to owoc pasji i profesjonalizmu Sam i Nic Chapman, które od dzieciństwa fascynowały się makijażem. Powstała w 2011 roku marka Real Techniques to przede wszystkim profesjonalne modele pędzli do makijażu nie tylko dla wizażystów, ponieważ siostry Pixiwoo zaprojektowały je z myślą o kobietach na całym świecie!

Więcej
41,65 zł 43,95 zł -2,30 zł
Pędzel do twarzy Stippling Brush marki Real Techniques o podwójnym włosiu typu Flat Top będący tajemnicą nieskazitelnego makijażu HD.
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h
101,50 zł
Profesjonalny zestaw pędzli i pęset do brwi Brow Set marki Real Techniques zamknięty w poręcznej sprytnej kosmetyczce będącej jednocześnie poręcznym stojakiem na pędzle. Zdefiniuj perfekcyjny łuk brwiowy w zaledwie 5 krokach!
Wysyłamy w 24h
32,76 zł 42,00 zł -22%
Pędzel Foundation Brush marki Real Techniques stworzony z myślą o aplikacji podkładu lub korektora.
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h
53,51 zł 62,95 zł -15%
Wysuwany pędzelek do makijażu twarzy.
Obniżona cena!
24h
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów