Produkty marki Purito

Kosmetyki koreańskie PURITO posiadają certyfikat 100% EWG Green Level Certified na poziomie zielonym. Są prawdziwie naturalne i w tym właśnie tkwi cała filozofia marki. Pozbywając się szkodliwych substancji powszechnie występujących w produktach kosmetycznych, zapewniają bezpieczną i uczciwą alternatywę.Naszą skórę powinniśmy traktować jako część mikroskopijnego ekosystemu. To w końcu największy organ naszego ciała. 
Czy myślisz, że stosowanie sztucznych substancji zapachowych, konserwantów, środków powierzchniowo czynnych i PEG będzie dla niej bezpieczne?

Natura zapewnia nam wszystko, czego potrzebujemy do rozwoju. Zamiast sięgać po szkodliwe chemikalia, PURITO sięga do natury.


Purito - Naturalne Kosmetyki Koreańskie


Przyjazne dla skóry i dla środowiska


Kosmetyki posiadają certyfikat zielonego poziomu EWG. Są przyjazne dla skóry, a całkowicie naturalne podejście do pielęgnacji chroni ją, wzmacnia i upiększa.


Czym jest EWG?


EWG jest najbardziej wpływową organizacją non-profit zajmującą się badaniami środowiska w Stanach Zjednoczonych.


Organizacja korzysta z witryny, aby pomóc konsumentom wybrać bezpieczne i prawidłowe produkty.


Kosmetyki PURITO nie testowane na zwierzętach


Marka zdecydowanie sprzeciwia się wykorzystywaniu niewinnych zwierząt do produkcji i testowania kosmetyków. Zgodnie ze swoją filozofią działa w środowisku w 100% wolnym od okrucieństwa, w którym nie przeprowadza się testów na zwierzętach. Przekazuje również część naszych zysków na rzecz Best Friend Animal Society.

Więcej
na stronę
Regeneracyjny Krem do Twarzy Centella Unscented Recovery Cream marki PURITO
Żelowa pianka do mycia twarzy Defence Barrier Ph Cleanser marki PURITO
Nawilżający krem do twarzy Deep Sea Pure Water Cream marki PURITO.Głęboko nawilża skórę. Usuwa martwy naskórek. Łagodzi podrażnienia. Napina i przyspiesza regenerację skóry. Zawiera bazę z wodą morską.
Esencja do twarzy Fermented Complex 94 Boosting Essence marki PURITO
Krem do twarzy Centella Green Level Recovery Cream marki PURITO
Serum do twarzy Centella Green Level Buffet Serum marki PURITO
Żel złuszczający z kwasami BHA Dead Skin Moisture Gel marki PURITO
Krem na okolice oczu Centella Green Level Eye Cream marki PURITO.49% ekstraktu z Centella Asiatica Kompleks peptydowy. Wygładzanie zmarszczek i ochrona delikatnej skóry wokół oczu. Wysokie bezpieczeństwo użytych składników.
Tonik do twarzy Centella Green Level Calming Toner marki PURITO.Głęboko nawilżający ze zbalansowanych pH +/-5.5 Bezpieczne składniki do każdego typu cery. 10% wyciągu Centella Asiatica Łagodzi i koi.
Żel Do Mycia Twarzy From Green Deep Foaming Cleanser marki PURITO
Złuszczający tonik z kwasami ABP Triple Synergy Liquid marki PURITO.
Krem do twarzy Cica Clearing BB Cream 23 Natural Beige marki Purito
Nawilżający Tonik do Twarzy DermHA-3 Liquid marki PURITO
Olejek do mycia twarzy From Green Cleansing Oil marki PURITO.Doskonały do usuwania tłustego makijażu i sebum. Idealny do 2-etapowego oczyszczania cery wg koreańskiego rytuału piękna.
Bezzapachowe Serum Do Twarzy Centella Unscented marki PURITO
Pokazuje 1 - 15 z 28 elementów