Produkty marki Alba Botanica

Tworząca piękno zainspirowane naturą! To właśnie amerykańska marka kosmetyków pielęgnacyjnych Alba Botanica.  Są w 100% wegetariańskie. Są zapakowane w opakowania wyprodukowane z surowców z recyclingu. 

Marka Alba Botanica ® narodziła się w 1979 r. I realizuje prostą misję - tworzyć  piękno.


Aby uczcić tę wizję, stworzyliśmy tętniącą życiem linię produktów kochających ciało, które odżywiają skórę, włosy i oczywiście duszę. Rodzina produktów Alba Botanica nieustannie ewoluuje wraz ze zdrowiem, pięknem i wiedzą na temat składników oraz trendami, z wieloma ekscytującymi nowymi produktami wprowadzanymi każdego roku. 


Twórcy marki oddani są tworzeniu wysokiej jakości, w 100% wegetariańskich produktów, które przepełniają składniki botaniczne. Oznacza to, że nie stosuje w swoich produktach parabenów, sulfatow i ftalanów. Kosmetyki są naturalnie skuteczne i bezpieczne dla Ciebie i środowiska.


Kosmetyki dla miłośników zwierząt


Zasługuje na wielkie wyróżnienie. Marka potwierdziła, że ​​jest naprawdę wolna od okrucieństwa. Nie testują gotowych produktów ani składników na zwierzętach. Nie robią tego też ani ich dostawcy ani osoby trzecie w procesie produkcji. Dodatkowo Alba Botanica nie sprzedaje tych rodzajów kosmetyków, w przypadku których testy na zwierzętach są wymagane przez prawo.


Ogranicza użycie składników związanych ze zwierzętami do tych, które zostały stworzone naturalnie i nie będą miały w przyszłości dla nich pożytku np. wosk pszczeli. 

Więcej
66,00 zł
Wygładzający krem do twarzy Jaśmin i Witamina E marki Alba Botanica
Wysyłamy w 24h
65,00 zł
Detoksykujący żel oczyszczający z glinką marki Alba Botanica
Wysyłamy w 24h
19,50 zł
Detoksykująca maska w płachcie z glinką wulkaniczną marki Alba Botanica
Wysyłamy w 24h
19,50 zł
Nawilżająca maska w płachcie z wodą kokosową marki Alba Botanica
Wysyłamy w 24h
19,50 zł
Przeciwtrądzikowa maska w płachcie z kwasem salicylowym marki Alba Botanica
Wysyłamy w 24h
19,50 zł
Przeciwzmarszczkowa maska w płachcie Camu Camu marki Alba Botanica
Wysyłamy w 24h
48,00 zł
Maseczka enzymatyczna z papają odblokowująca pory marki Alba Botanica.100% wegetriańska. Bez syntetycznych zapachów i barwników. Bez parabenów, ftalanów i agresywnych siarczanów.
Oczekiwanie na dostawę
68,99 zł
Krem nawilżający Aloes i Zielona Herbata marki Alba Botanica.Bezolejowy, lekki, bez tłustego uczucia. Hipoalergiczny. Zrównoważone pH.
Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów