Kosmetyki naturalne Zawiera 561 produktów.

Na co dzień żyjemy w pośpiechu. Często zapominamy, że od zawsze ściśle związani z naturą. Jesteśmy cząstką świata, na którym żyjemy,  a każdy jego element jest niepowtarzalny. Jest niezastąpioną częścią tej przepięknej układanki, jaką jest nasza planeta. Ziemia dostarcza nam rzeczy niezbędnych do zaspokojenia naszych życiowych potrzeb. To właśnie dzięki symbiozie z przyrodą mamy ekologiczne jedzenie, przepiękny ogród, możliwość spędzenia wakacji w egzotycznych zakątkach świata. Mamy także kosmetyki naturalne, które sprawiają, że pielęgnacja staje się ekologicznym rytuałem piękna.

Co to są kosmetyki naturalne?

Kosmetyki NaturalneTo produkty, które zostały wyprodukowane z naturalnych substancji bez użycia syntetycznych przeciwutleniaczy, barwników, aromatów i produktów petrochemicznych. Tak naprawdę nie ma ujednoliconej definicji tej grupy produktów. Dlatego często pod tym pojęciem znajdziecie spore zróżnicowanie kosmetyków. 

Naturalne a drogeryjne?

Prawdopodobnie wielokrotnie zadawaliście sobie pytanie czy kosmetyki naturalne do pielęgnacji i higieny osobistej są lepsze i bezpieczniejsze od zwykłych drogeryjnych kosmetyków z chemicznymi dodatkami? Jak bycie eko wpływa na współczesne trendy? Czy naturalna pielęgnacja to moda? Czy warto płacić za nie nieco więcej?  Za jakością kosmetyków naturalnych stoją przestrzegane przez wielu producentów standardy i certyfikaty. Najprościej jednak spojrzeć w listę składników przeanalizować początek listy, gdzie znajdują się składniki o największym udziale w całym kosmetyku. Świadomość składu sprawi, że naturalna pielęgnacja stanie się twoim oczkiem w głowie. Jeszcze bardziej polubisz to co eko oraz sklep, gdzie balsamy, kremy, mydła i każdy inny produkt są ekologiczne lub naturalne.

Naturalne produkty z Polski

Produktów o naturalnym składzie nie brakuje także na naszym rodzimym rynku. Naturalna pielęgnacja wiedzie to prym. Popularnością cieszą się coraz to nowsze ekologiczne marki, które obecnie świętują swój rozkwit w branży kosmetycznej. Warto zatem zwrócić na nie uwagę, aby wspierać nasze polskie produkty, które podobnie jak żywność zachowują wysokie standardy.

Poznajcie naturalne produkty do twarzy, ciała i włosów Polny Warkocz.

na stronę
Puder mineralny transparentny Neve Cosmetics do cery tłustej.
Naturalna tonizująca niebieska glinka azowska marki Fitokosmetik.
Kremowa henna z olejkiem łopianowym w kolorze gorzkiej czekolady marki Fitokosmetik przeznaczona do naturalnej kolorzacji i intensywnej pielęgnacji włosów. 
Regenerujący szampon do włosów na bazie orzechów mydlanych z żółtkiem, olejem z rokitnika i proteinami mleka to propozycja dla włosów zniszczonych i farbowanych od producenta rosyjskich kosmetyków Fitkosmetik. 
Szampon do włosów na bazie orzechów mydlanych z olejem z łopianu, olejkiem cedrowym i kompleksem naprawczym to pielęgnacyjna propozycja dla włosów matowych i zniszczonych od producenta rosyjskich kosmetyków Fitkosmetik. 
Wybielający proszek do zębów Fitokosmetik przeznaczony dla palaczy borykających się z nalotem i silnymi przebarwieniami.
Pokazuje 556 - 561 z 561 elementów