Produkty marki Black Clean

Linia kosmetyków Black Clean zainspirowana węglem z bambusa nazwanym także „czarnym diamentem” ze względu na jego szczególne właściwości oczyszczające i absorpcyjne. Od tysięcy lat jest on stosowany w medycynie i kosmetologii w Egipcie, Indiach, Chinach i Japonii. Dziś jego niezwykłe właściwości zamknięto w kosmetykach do pielęgnacji i oczyszczania twarzy.

Więcej
Absorbuje zanieczyszczenia, usuwa toksyny i nadmiar sebum.  Usuwa zaskórniki i rozszerzone pory. Złuszcza martwe komórki naskórka. Poprawia koloryt i tonizuje cerę.
Skuteczne wybielanie bez uszkadzania szkliwa. Wzmacnia dziąsła i zapobiega ich krwawieniu. Zapobiega próchnicy.
Skuteczne wybielanie bez uszkadzania szkliwa. Zapobiega rozwojowi mikrobów wywołujących próchnicę.  Zapobiega próchnicy i osadzaniu się kamienia nazębnego.
Skuteczne wybielanie bez uszkadzania szkliwa. Przywraca skład mineralny szkliwa.  Zapobiega powstawaniu płytki nazębnej i kamienia.
Czarna maska - folia typu peel off Black Clean z aktywowanym węglem bambusowym do głębokiego oczyszczania strefy T i bardzo zanieczyszczonej skóry. 
Czarna maska - folia typu peel off Black Clean z aktywowanym węglem bambusowym do głębokiego oczyszczania strefy T i bardzo zanieczyszczonej skóry. 
Skuteczne wybielanie bez uszkadzania szkliwa. Skutecznie wzmacnia szkliwo zębów i chroni ich przed próchnicą. Zapewnia uczucie czystości i świeżości.
Plaster oczyszczający na nos z węglem marki Black Clean
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów