Jesienne hity

Produkty marki Sweet Bath

Unikalne kosmetyki do kąpieli Sweet Bath w formie kąpielowych muffinek, puddingów, lizaków, lodów, ciasteczek oraz soli to kwintesencja zawartych w nich naturalnie pielęgnujących, odżywczych maseł, czystych olei i peelingujących suszonych owoców otulonych cudownymi zapachami. Wszystkie desery do kąpieli są wykonywane z największą starannością ręcznie, aby codzienna kąpiel i chwila relaksu nabrała potęgi luksusu po ciężkim dniu, by była wyjątkowym upominkiem serdeczności.

Więcej
na stronę
11,00 zł
Zanurz się już dziś w kąpieli o świeżej nucie zielonej limonki doprawionej dziecięcym szaleństwem. A wszystko to za sprawą kąpielowego lizaka Sweethbath Limonkowy Hokus-Pokus.
Oczekiwanie na dostawę
18,00 zł
Smakowity aromat musu malinowego w puddingu do kąpieli Sweetbath Gorąca Malina przypomni Ci letni koktajl z gałką ulubionych lodów. 
Oczekiwanie na dostawę
23,00 zł
Słodka pokusa? Bez wyrzutów sumienia!Zapach ciepłej słodkiej czekolady, sprawi, że poczujesz się jak w sklepiku ze słodkościami. Otwórz oczy! To Twoja wymarzona kąpiel! Masło z dojrzałych odżywczych ziaren kakaowca doda Twojej skórze promiennego wyglądu a olej z migdałów i winogron otuli ją swoją miękkością. 
Oczekiwanie na dostawę
23,00 zł
Muffinka do kąpieli Arbuzowy Flirt. Słodka pokusa? Bez wyrzutów sumienia 
Oczekiwanie na dostawę
23,00 zł
Słodka pokusa? Bez wyrzutów sumienia!
Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 16 - 20 z 20 elementów