Letnie hity

Produkty marki Sweet Bath

Unikalne kosmetyki do kąpieli Sweet Bath w formie kąpielowych muffinek, puddingów, lizaków, lodów, ciasteczek oraz soli to kwintesencja zawartych w nich naturalnie pielęgnujących, odżywczych maseł, czystych olei i peelingujących suszonych owoców otulonych cudownymi zapachami. Wszystkie desery do kąpieli są wykonywane z największą starannością ręcznie, aby codzienna kąpiel i chwila relaksu nabrała potęgi luksusu po ciężkim dniu, by była wyjątkowym upominkiem serdeczności.

Więcej
na stronę
11,00 zł
Kąpiel w nutach leśnych malin na puszystym śmietanowym kremie z Landrynkowym Całusem od Sweethbath. 
Oczekiwanie na dostawę
11,00 zł
Zanurz się już dziś w kąpieli o świeżej nucie zielonej limonki doprawionej dziecięcym szaleństwem. A wszystko to za sprawą kąpielowego lizaka Sweethbath Limonkowy Hokus-Pokus.
Oczekiwanie na dostawę
18,00 zł
Smakowity aromat musu malinowego w puddingu do kąpieli Sweetbath Gorąca Malina przypomni Ci letni koktajl z gałką ulubionych lodów. 
Oczekiwanie na dostawę
23,00 zł
Słodka pokusa? Bez wyrzutów sumienia!Zapach ciepłej słodkiej czekolady, sprawi, że poczujesz się jak w sklepiku ze słodkościami. Otwórz oczy! To Twoja wymarzona kąpiel! Masło z dojrzałych odżywczych ziaren kakaowca doda Twojej skórze promiennego wyglądu a olej z migdałów i winogron otuli ją swoją miękkością. 
Oczekiwanie na dostawę
23,00 zł
Słodka pokusa? Bez wyrzutów sumienia!
Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 16 - 20 z 20 elementów