Produkty marki SPLAT

SPLAT to wiodący rosyjski innowator i producent awangardowych past do zębów i środków do profesjonalnej pielęgnacji jamy ustnej.

Więcej
16,99 zł
Ochronna Pasta Wzmacniająca Szkliwo marki Biomed
Wysyłamy w 24h
34,70 zł
Specjalistyczna pasta do zębów SPLAT Extreme White zapewnia intensywne wybielanie nawet o 2 tony z zachowaniem bezpieczeństwa szkliwa.
Wysyłamy w 24h
8,90 zł
Bioaktywna profesjonalna pasta do zębów SPLAT White Plus zapewnia skuteczne i kompleksowe działanie w płączeniu z innowacyjnym systemem Sp.White System®, dzięki czemu pasta bezpiecznie wybiela zęby o 1,5 tonu już po 4 tygodniach stosowania. 
Wysyłamy w 2-4 dni
18,30 zł
Wybielająca pasta do zębów wzmacniająca szkliwo Biocalcium marki SPLAT.Naturalna naprawa szkliwa. Bezpieczne wybielanie enzymatyczne. Bez fluoru.
Wysyłamy w 48h
12,80 zł
Pasta do zębów ze szczoteczką Ultracomplex marki SPLAT
Wysyłamy w 24h
12,80 zł
Pasta do zębów ze szczoteczką Biocalcium marki SPLAT.Idealny zestaw podróżny. Spełnia wymogi samolotowe. Zapewnia higienę zębów i jamy ustnej.
Wysyłamy w 24h
14,70 zł
Wzmacniająca pasta do zębów Calcimax marki Biomed.Skuteczność pasty potwierdzona klinicznie w Szwajcarii. Bez fluoru, SLS/SLES, parabenów, syntetycznych aromatyzatorów i barwników.
Wysyłamy w 24h
14,70 zł
Wybielająca pasta do zębów z węglem marki Biomed Charcoal.Trzy rodzaje węgla: bambusowy, aktywny węgiel i węgiel drzewny, efektywnie usuwa płytkę nazębną/bakteryjną i  wybiela szkliwo  Hydroksyapatyt wapnia wzmacnia i odbudowuje szkliwo. Bromelina usuwa płytkę nazębną/bakteryjną, Cytrynian  cynku zapewnia świeży oddech Wyciąg z banana rajskiego i...
Wysyłamy w 24h
31,50 zł
Specjalistyczna pasta do zębów SPLAT Blackwood zapewnia silne rozjaśnianie i przywrócenie prawidłowego poziomu pH w jamie ustnej.
Wysyłamy w 2-4 dni
14,85 zł
Wybielający płyn do płukania jamy ustnej Biocalcium marki SPLAT.Naturalna odbudowa i naprawa szkliwa. Bezpieczne wybielanie. Bez fluoru.
Wysyłamy w 1-4 dni robocze
13,99 zł
Intensywnie wzmacniające pasty do zębów z nanohydroksyapatytem wapnia SPLAT Juicy o smaku czekolady.
Oczekiwanie na dostawę
12,80 zł
Pasta do zębów ze szczoteczką White Plus marki SPLAT.Idealna wielkość podróżna. Zamykana szczoteczka z nasadką ochronną.
Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów