Produkty marki AFFECT Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki do makijaż AFFECT stworzone zostały z myślą o kobietach nowoczesnych i pasjonatach wizażu. 

Więcej
97,90 zł
Doskonała paleta cieni do powiek Naturally Matt marki AFFECT.Intensywne, mocno nasycone pigmentem. Do makijażu dziennego i wieczorowego. Matowe wykończenie.
Wysyłamy w 24h
97,90 zł
Naturalne, subtelne kolory do makijażu codziennego jak i makijażu ślubnego zamknięte w eleganckiej palecie cieni do oczu Nude By Day marki AFFECT o formule antystarzeniowej wzbogaconej masą perłową.
Wysyłamy w 24h
97,90 zł
Doskonała do uzyskania efektu smoky eye czyli przydymionego oka w makijażu wieczorowym paleta cieni do powiek Smoky & Shiny marki AFFECT.
Wysyłamy w 72h
28,91 zł
Profesjonalna kremowa baza pod cienie AFFECT Long Lasting Effect for Eyeshadows wydłużająca trwałość makijażu oczu.
Wysyłamy w 48h
97,90 zł
Doskonała paleta cieni do powiek Evening Mood marki AFFECT.Intensywne, mocno nasycone pigmentem. Do makijażu wieczorowego. Rekomendowana przez profesjonalistów. Metaliczne i matowe wykończenie.
Wysyłamy w 72h
89,00 zł
Paleta do konturowania twarzy Contour Makeup marki Affect.Stworzona we współpracy z Karoliną Matraszek. Doskonała dla wizażystów, jak i dla wszystkich kobiet chcących wymodelować twarz. Połączenie uniwersalnych odcieni. Nadaje się praktycznie do każdego typu urody. Intensywność efektu można stopniować. Produkty świetnie się aplikują i nie...
Wysyłamy w 24h
97,99 zł
Paleta cieni do oczu Pure Passion marki Affect. 
Wysyłamy w 24h
149,00 zł
Paleta cieni do oczu In The Spotlight marki Affect. 
Wysyłamy w 24h
97,90 zł
Duża, profesjonalna paleta 10 cieni do brwi o wysokiej głębi kolorów oraz matowym wykończeniu marki AFFECT. 
Wysyłamy w 1-4 dni robocze
97,90 zł
Paleta cieni do powiek Party All Night dla profesjonalistów i artystów makijażu od marki AFFECT obecnej na wielu prestiżowych pokazach, profesjonalnych szkołach wizażu oraz kursach dla profesjonalistów.
Oczekiwanie na dostawę
97,90 zł
Używana przez profesjonalistów, doceniana przez znanych wizażystów zarówno w Polsce jak i na świecie paleta cieni do oczu Provocation stworzona przez AFFECT Cosmetics.
Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów