Wiosenne hity

Nasiona, produkty ziarniste Zawiera 13 produktów.

Tutaj znajdziesz produkty spożywcze takie jak nasiona, produkty ziarniste, błonnik witalny oraz inne produkty wysokobłonnikowe. Wszystko z zakresu zdrowej żywności związanej z prawidłową pracą jelit i poczuciem sytości. 

4,89 zł
Product available with different options
19,70 zł
100% białko z konopii Hemp Protein w proszku to doskonały zdrowy dodatek dla osób lubiących sport i aktywny tryb życia. 
Wysyłamy w 24h
6,80 zł
Komosa ryżowa (Chenopodium quinoa) znana również jako quinoa to zdrowa i smaczna alternatywa ryżu, makaronu czy codziennie jedzonych ziemniaków, a także doskonały dodatek do sałatek.
Wysyłamy w 24h
9,50 zł
Naturalne nasiona czarnuszki (Nigella sativa) polskiego producenta zdrowej żywności Intenson.
Wysyłamy w 24h
5,40 zł
Sezam czarny Intenson.
Wysyłamy w 24h
12,40 zł
Czarna quinoa (Chenopodium quinoa) polskiego producenta zdrowej żywności Intenson to idealny dodatek do sałatek, głównych dań oraz ciekawa propozycja na urozmaicenie codziennej diety.
Wysyłamy w 48h
5,45 zł
Niełuskane nasiona konopi Intenson.
Wysyłamy w 24h
2,90 zł
Len (siemię lniane) to jedna z najdłużej uprawianych roślin jadalnych. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety w błonnik. 
Oczekiwanie na dostawę
9,40 zł
Amarantus (ang. Amaranthus) inaczej znany również jako szarłat to znana na całym świecie roślina uprawiana głównie dla nasion, które są bogatym źródłem białka, wapnia, a także żelaza, magnezu, fosforu i potasu. 
Produkt dostępny na zamówienie.
2,99 zł
Brązowy len inaczej nazywany siemieniem lnianym polskiego producenta zdrowej żywności Intenson.
Oczekiwanie na dostawę
5,30 zł
Ostropest plamisty czyli Silybum marianum to mielone przez Intenson (polskiego producenta zdrowej żywności) ziarna charakteryzujące się dużą zawartością błonnika pokarmowego pozytywnie wpływającego na pracę jelit.
Oczekiwanie na dostawę
9,55 zł
Mix nasion składający się na błonnik witalny polskiej marki Intenson posiada wysoką zawartość błonnika pokarmowego, który jest bardzo ważnym składnikiem diety. Błonnik wspomaga codzienną pracę naszego układu pokarmowego, a także zwiększa uczucie sytości.
Oczekiwanie na dostawę
5,80 zł
Nasiona babki płesznik (Plantago psyllium) to rodzimy odpowiedni chia od polskiego producenta zdrowej żywności marki Intenson. Nasiona babki płesznik po zetknięciu z wodą pokrywają się śluzem i tworzą żel ułatwiający przesuwanie mas zalegających w jelitach, co jest pomocne zwłaszcza w czasie okresowych zaparć.
Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów