Kominki do wosków Zawiera 12 produktów.

Ceramiczne kominki do wosku zapachowego Yankee Candle i olejków eterycznych do aromaterapii! Ceramiczne, białe, mozaikowe, ręcznie malowane, nowoczesne i rustykalne - szeroki wybór kominków do wosków zapachowych i olejków, dzięki któremu dopasujesz idealny kominek do wosku do każdego wnętrza.  

Jak zbudowany jest kominek do wosków?

Kominki na woski zapachowe składają się z dwóch poziomów. Na dole miejsca do umieszczenia świeczki (tealight). Na górze - zagłębienia, w którym umieszcza się wosk zapachowy lub olejki do aromaterapii.

Jak używać ceramiczny kominek do wosków?

Kominki na woski zapachowe mogą być stosowane na wiele różnych sposobów. Co prawda są zaprojektowane tak, aby topić w nich wosk zapachowy, ale z powodzeniem można użyć ich także do aromaterapii, podgrzewając olejki do aromaterapii. W miejscu pod misą przeznaczoną na wosk zapachowy umieszczamy małą świeczkę. Na górze, tam, gdzie kominek ma miseczkę - umieszczamy wosk zapachowy, który topi się pod wpływem ogrzewania. W tym procesie woski zapachowe uwalniają swój aromat.

Jak usunąć wosk zapachowy z kominka?

Kiedy znudzi się nam zapach, albo wosk zapachowy stracił już swoje właściwości, należy go usunąć. Najlepiej podgrzać jeszcze raz kominek i wosk zapachowy, aby stał się całkowicie płynny. Następnie kominek zgasić zdmuchując świeczkę, po czym od razu włożyć całość do zamrażalnika na około 10 minut. Kominek wyjąć, delikatnie podwadzić końcówką noża wosk zapachowy, który odskoczy w całości od powierzchni. Zużyty wosk zapachowy wyrzucamy lub możemy go zachować, jeśli produkt nie stracił nie stracił jeszcze swojego zapachu. Kominek oczyszczamy z resztek wosku i jest gotowy do kolejnego użycia.

Jak pielęgnować kominek do wosku?

Aby kominki cieszyły nas swoim pięknem należy o nie dbać. Obojętnie czy kominek jest ceramiczny czy drewniano-ceramiczny należy go regularnie czyścić. Kominek i jego górną część czyścimy przy okazji usuwania wosku natomiast pozostałą część przecieramy miękką szmatką.

Jeśli kominek na woski zostanie okopcony przez tealight należy sięgnąć po specjalistyczny produkt czyszczący. Najlepiej jednak zapobiegać, aby kominek nie został obrudzony przez sadzę.

69,90 zł
Ażurowy ceramiczny kominek do wosków Ceramic Circle Yankee Candle o klasycznym, a jednocześnie uniwersalnym kształcie i formie.
Oczekiwanie na dostawę
72,00 zł
Przepiękny mozaikowy ceramiczny kominek do wosków Autumn Mosaic Yankee Candle o klasycznym, a jednocześnie uniwersalnym kształcie i formie.
Oczekiwanie na dostawę
55,00 zł
Niezwykle elegancki ceramiczny kominek do woskówo klasycznym, a jednocześnie uniwersalnym kształcie i formie.
Oczekiwanie na dostawę
38,50 zł
Matowy kominek ceramiczny z linii Pastel Hues marki Yankee Candle przeznaczony do topienia wosków zapachowych i uwalniania z nich zapachu.
Oczekiwanie na dostawę
74,50 zł
Elegancja i lekkość - to cechy wyróżniające kominek do wosków Yankee Candle Tranquillity Melt Warmer. 
Oczekiwanie na dostawę
72,00 zł
Przepiękny mozaikowy ceramiczny kominek do wosków Harmony Yankee Candle o klasycznym, a jednocześnie uniwersalnym kształcie i formie wykonany ze szkła i ręcznie wykonanej mozaiki.
Oczekiwanie na dostawę
34,99 zł
Biały kominek do wosków zapachowych Yankee Candle Petal Bowl.
Oczekiwanie na dostawę
56,07 zł 89,00 zł -37%
Nowoczesny kominek do wosków zapachowych Yankee Candle. Elegancki model Modern Pinecone.
Oczekiwanie na dostawę
56,07 zł 89,00 zł -37%
Minimalistyczny kominek do wosków zapachowych Yankee Candle w stylu skandynawskim. Elegancki model Ombre Forest.
Oczekiwanie na dostawę
59,90 zł
Kominek do wosków zapachowych model Warm Rustic marki Yankee Candle to przepiękny mozaikowy dodatek do topienia i uwalniania zapachu z wosków. Romantyczny design. Sprawdzi się jako dekoracja w wielu wnętrzach. Unikalny. Każdy wzór jest nieco inny.
Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów