Produkty marki Najel

Francuskie kosmetyki naturalne Najel wykonane z czystej, wysokiej jakości oliwy z oliwek i oleju laurowego. W ofercie marki znajdują się kosmetyki umożliwiające wykonanie zabiegów kosmetycznych na całe ciało, w tym także mydła Aleppo wykonane tradycyjną metodą w mieście Aleppo na północy Syrii. 30% produktów Najel jest przebadanych i certyfikowanych przez Ecocert.

Więcej
na stronę
Naturalne mydło z Aleppo francuskiej marki Najel. Wyprodukowane z oliwy z oliwek z dodatkiem leczniczego oleju laurowego o 12% stężeniu.
Czyste, 100% oliwkowe mydło z Aleppo marki Najel.
Łagodny dla skóry, naturalny ałun w postaci wygodnego do użycia spray'u mrki Najel to doskonała alternatywa klasycznego kryształu ałunu, który jest naturalnym antyprespirantem, który zapewnia świeżość skóry przez cały dzień.
Mydło z Aleppo francuskiej marki Najel wzbogacone w rewitalizujący duet glinki rhassoul oraz odmładzającego oleju arganowego. Przeznaczone do pielęgnacji zmęczonej, poszarzałej i pozbawionej blasku skóry.
Naturalne, tradycyjne mydło z Aleppo marki Najel to doskonałe połączenie zmydlonej oliwy z oliwek oraz 30% oleju laurowego. 
Pokazuje 16 - 21 z 21 elementów