Produkty marki Najel

Francuskie kosmetyki naturalne Najel wykonane z czystej, wysokiej jakości oliwy z oliwek i oleju laurowego. W ofercie marki znajdują się kosmetyki umożliwiające wykonanie zabiegów kosmetycznych na całe ciało, w tym także mydła Aleppo wykonane tradycyjną metodą w mieście Aleppo na północy Syrii. 30% produktów Najel jest przebadanych i certyfikowanych przez Ecocert.

Więcej
na stronę
Naturalne oliwkowe mydło Aleppo francuskiej marki Najelz dodatkiem oleju laurowego.
Drewniana szczotka antycellulitowa marki Najel przeznaczona do wykonywania masażu drenażowego i pobudzającego mikrokrążenie skóry objętej cellulitem.
Tradycyjna duża rękawica złuszczająca z luffy marki NAJEL.
Organiczne tradycyjne mydło oliwkowe z Aleppo marki Najel o 40% zawartości oleju laurowego.
Syryjskie mydło z Aleppo marki Najel wzbogacone olejem z czarnuszki. 
Syryjskie mydło z Aleppo z błotem z Morza Martwego marki Najel posiada nie tylko doskonałe właściwości myjące, ale również złuszczające martwy naskórek. 
Mydło marki Najel wzbogacone naturalną czerwoną glinką - delikatnie złuszczającą, oczyszczającą i pochłaniającą nadmiar sebum, a także bogatą w naturalne składniki odżywcze.
Dobrodziejstwo naturalnego kryształu ałunu zamknięte w nowoczesnym sztyfcie francuskiej marki Najel. Niezwykle wygodny w użyciu ałun w sztyfcie dopasowany do kształtu pachyprzeznaczony do codziennego zastosowania jako naturalny dezodorant a zarazem antyprespirant. 
Kryształ ałunu potasowego ozlifowany w wygodną formę kostki francuskiej marki Najel. Niezwykle wygodny w użyciu ałun potasowy przeznaczony do codziennego zastosowania jako naturalny dezodorant a zarazem antyprespirant. 
Tradycyjna czarna rękawica złuszczająca kessa marki Najel przeznaczona do peelingu całego ciała, a także do marokańckiego rytuału piękna - hammam.
Pumeks marki Najel z naturalnej skały wulkanicznej charakteryzującej się dużą porowatością. Z łatwością usuwa zrogowaciały naskórek, a także ściera modzele i grube stwardnienia.
Naturalne, tradycyjne mydło z Aleppo marki Najel to doskonałe połączenie zmydlonej oliwy z oliwek oraz 12% oleju laurowego. 
Sproszkowany ałun potasowy marki Najel przeznaczony do stóp i dłoni.
Czysty olejek z czarnuszki marki Najel w wygodnym opakowaniu. Przeznaczony do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, a także do masażu. 
Organiczne waniliowe masło shea (karite) francuskiej marki kosmetyków naturalnych Najel.
Pokazuje 1 - 15 z 21 elementów