Produkty marki Najel

Francuskie kosmetyki naturalne Najel wykonane z czystej, wysokiej jakości oliwy z oliwek i oleju laurowego. W ofercie marki znajdują się kosmetyki umożliwiające wykonanie zabiegów kosmetycznych na całe ciało, w tym także mydła Aleppo wykonane tradycyjną metodą w mieście Aleppo na północy Syrii. 30% produktów Najel jest przebadanych i certyfikowanych przez Ecocert.

Więcej
na stronę
18,50 zł
Drewniana szczotka antycellulitowa marki Najel przeznaczona do wykonywania masażu drenażowego i pobudzającego mikrokrążenie skóry objętej cellulitem.
Wysyłamy w 48h
6,50 zł
Naturalne oliwkowe mydło Aleppo francuskiej marki Najelz dodatkiem oleju laurowego.
Wysyłamy w 48h
25,24 zł
Tradycyjna duża rękawica złuszczająca z luffy marki NAJEL.
Wysyłamy w 48h
29,90 zł
Organiczne tradycyjne mydło oliwkowe z Aleppo marki Najel o 40% zawartości oleju laurowego.
Wysyłamy w 48h
12,94 zł
Syryjskie mydło z Aleppo marki Najel wzbogacone olejem z czarnuszki. 
Wysyłamy w 48h
13,90 zł
Syryjskie mydło z Aleppo z błotem z Morza Martwego marki Najel posiada nie tylko doskonałe właściwości myjące, ale również złuszczające martwy naskórek. 
Wysyłamy w 1-3 dni robocze
12,90 zł
Mydło marki Najel wzbogacone naturalną czerwoną glinką - delikatnie złuszczającą, oczyszczającą i pochłaniającą nadmiar sebum, a także bogatą w naturalne składniki odżywcze.
Wysyłamy w 48h
35,50 zł
Dobrodziejstwo naturalnego kryształu ałunu zamknięte w nowoczesnym sztyfcie francuskiej marki Najel. Niezwykle wygodny w użyciu ałun w sztyfcie dopasowany do kształtu pachyprzeznaczony do codziennego zastosowania jako naturalny dezodorant a zarazem antyprespirant. 
Wysyłamy w 48h
19,50 zł
Kryształ ałunu potasowego ozlifowany w wygodną formę kostki francuskiej marki Najel. Niezwykle wygodny w użyciu ałun potasowy przeznaczony do codziennego zastosowania jako naturalny dezodorant a zarazem antyprespirant. 
Wysyłamy w 1-3 dni robocze
22,75 zł
Tradycyjna czarna rękawica złuszczająca kessa marki Najel przeznaczona do peelingu całego ciała, a także do marokańckiego rytuału piękna - hammam.
Wysyłamy w 48h
13,50 zł
Pumeks marki Najel z naturalnej skały wulkanicznej charakteryzującej się dużą porowatością. Z łatwością usuwa zrogowaciały naskórek, a także ściera modzele i grube stwardnienia.
Wysyłamy w 48h
17,10 zł
Naturalne, tradycyjne mydło z Aleppo marki Najel to doskonałe połączenie zmydlonej oliwy z oliwek oraz 12% oleju laurowego. 
Wysyłamy w 24h
24,50 zł
Doskonale złuszczające czarne mydło Savon Noir z olejem eukaliptusowym stworzone przez producenta kosmetyków naturalnych Najel.
Wysyłamy w 48h
29,85 zł
Naturalne czarne mydło gospodarcze w płynie Najel to doskonały ekologiczny środek czystości o wielu zastosowaniach. Wydajne. Tylko 5 łyżek na 5 litrów wody. Ekologiczne. W 100% ulega biodegradacji.
Wysyłamy w 24h
30,99 zł
Sproszkowany ałun potasowy marki Najel przeznaczony do stóp i dłoni.
Wysyłamy w 1-3 dni robocze
Pokazuje 1 - 15 z 24 elementów