Dla domu Zawiera 56 produktów.

Tutaj znajdziesz ekologiczne środki czystości ułatwiające życie w zgodzie z naturą. Hypoalergiczne koncentratypłyny do prania,  przyjazne środowisku płyny do mycia naczyń i rąk, spray do mycia okien, oparte na bazie naturalnej preparaty odstraszające o owady, lecznicze olejki i wiele innych. 

na stronę
14,50 zł
W 99% naturalny płyn do mycia różnych rodzajów podłóg YOPE o zapachu lawendy. Do różnych powierzchni. Duże opakowanie. Przyjazny dla środowiska.
Oczekiwanie na dostawę
18,99 zł
Czarne mydło gospodarcze Agafii. Uniwersalne do czyszczenia różnych powierzchni. Idealne do mycia rąk.
Oczekiwanie na dostawę
16,30 zł
Płyn do mycia naczyń z bergamotką, werbeną i bazylią marki Yope. Eko dom i ekologiczne środki czystości.Skutecznie myje, usuwając tłuszcz i inne zanieczyszczenia. Dba o dłonie. Działa antybakteryjnie w naturalny sposób. Neutralne pH. Wydajne opakowanie z pompką. Bez parabenów, SLS, SLES, PEG, EDTA i innych szkodliwych chemicznych substancji.
Oczekiwanie na dostawę
22,50 zł
Rumiankowe płatki mydlane do prania marki Receptury Babuszki Agafii
Oczekiwanie na dostawę
26,00 zł
Cedrowe płatki mydlane do prania marki Receptury Babuszki Agafii.Przyjemna płynna konsystencja. Doskonale się wypłukuje i nie zawiera szkodliwych składników. Całkowicie biodegradowalna formuła.
Oczekiwanie na dostawę
14,15 zł
Ekologiczny spray do czyszczenia dla wszystkich powierzchni marki GARDEN Eco.
Oczekiwanie na dostawę
17,50 zł
Ekologiczny koncentrat – płyn do płukania o zapachy zielonej herbaty marki GARDEN Eco.Skoncentrowany. Hipoalergiczny. Dla skóry wrażliwej. Z efektem antystatycznym. Biodegradowalny.
Oczekiwanie na dostawę
45,00 zł
Wyjątkowo skuteczny, nawilżający preparat odstraszający owady Mosimix marki Odylique.
Wysyłamy w 1-3 dni roboczych
45,00 zł
Mieszanka przyjemnie pachnących olejków eterycznych Odylique o długiej tradycji stosowania go w zapobieganiu i pomocniczym leczeniu wszawicy.
Wysylamy w 1-3 dni robocze
10,65 zł
Eko koncentrat - żel do mycia naczyń Cytryna, 500ml - GARDEN Eco
Oczekiwanie na dostawę
16,05 zł
Ekologiczny koncentrat - płyn do płukania dla niemowląt marki Garden Eco.Skoncentrowany. Do ubranek dziecięcych i niemowlęcych. Hipoalergiczny. Dla skóry wrażliwej. Z efektem antystatycznym. Biodegradowalny.
Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 46 - 56 z 56 elementów