Produkty marki Natura Siberica

Kosmetyki naturalne Natura Siberica to jedna z pierwszych rosyjskich marek wysokiej jakości kosmetyków organicznych na bazie wyciągów z ręcznie zbieranych dzikich, polnych kwiatów oraz ziół z czystych i nietkniętych przez cywilizację rejonów Syberii. W ofercie marki Natura Siberica znajdują się kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Kosmetyki Natura Syberica spełniają europejskie standardy oraz posiadają liczne certyfikaty ICEA, ECOCERT, COSMOS STANDARD, BDIH.

Kosmetyki Natura Siberica z serca Syberii


Syberia to wyjątkowy region Rosji, w którym przyroda od wieków pozostaje niezmieniona. Aby przetrwać w tak trudnych warunkach klimatycznych, syberyjskie zioła i rośliny syntetyzują ochronne substancje czynne mające silne właściwości przeciwutleniające. Natura Siberica wykorzystuje te niesamowite właściwości syberyjskich ziół i roślin, aby przekazać całą ich moc w walce o młodość i piękno skóry oraz włosów. By je zdobyć twórcy kosmetyków Natura Siberica prowadzą ekspedycje badawcze w poszukiwaniu najlepszych składników do pielęgnacji skóry. Wszystkie zioła używane w produktach marki są starannie wybierane. W laboratorium bada się ich unikalne właściwości, aby osiągnąć maksymalny efekt działania.


Certyfikaty ekologiczne Natura Syberica


Kosmetyki Natura Siberica spełniają europejskie standardy jakości kosmetyków organicznych, co potwierdzają liczne prestiżowe certyfikaty (ICEA, ECOCERT, COSMOS STANDARD, BDIH). Natura Siberica to pierwsze rosyjskie certyfikowane kosmetyki organiczne, które naprawdę działają!


Nagrody i wyróżnienia 


Konsumenci doceniają markę Natura Siberica za zielone podejście, wydajność produktów i ogólnoświatową dostępność. Kosmetyki NS są bardzo popularne w Anglii, Niemczech, Francji, Chinach i wielu innych krajach.


Natura Siberica ma wiele międzynarodowych nagród, w tym:  • Najlepsze zielone kosmetyki, Cosmoprof 2012 w Bolonii we Włoszech

  • Najlepsze produkty ekologiczne dla matek i niemowląt 2013, Londyn, Wielka Brytania, produkty naturalne i ekologiczne w Europie

  • Najlepszy produkt roku 2013, według Allure Russia, 2013

  • Zwycięzca w kategorii "Najlepszy produkt do pielęgnacji twarzy" przyznany przez Beauty Challenger Awards na wystawie Beyond Beauty w Paryżu.

Więcej
Kremowe mydło do higieny intymnej marki Natura Siberica
Mleczny krem do mycia i oczyszczania twarzy Rose Givree marki Natura Siberica
Odżywka do włosów Oblepikha Syberica Professional rosyjskiej marki kosmetyków naturalnych Natura Siberica skutecznie nawilża, odżywia i nadaje włosom nadzwyczajnej objętości.
Krem i maska 2w1 do golenia dla mężczyzn Mamut marki Natura Siberica MEN
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów