Zimowe hity

Katalog

Szczotki i akcesoria Zawiera 44 produktów.

na stronę
4,70 zł
Gumka do włosów marki Invisibobble z limitowanej linii Pastellicious. Gumka posiada innowacyjny kształt, który pozwala nosi spięte włosy bez nadmiernego ściskania i wyrywania. Gumkę można używać do upinania i stylizowania fryzur.
Na stanie
30,50 zł
Innowacyjna szczotka do bezbolesnego rozczesywania włosów The Original brytyjskiej marki Tangle Teezer. 
Wysyłamy w 24h
10,20 zł
Zestaw 3 przezroczystych gumek do włosów marki Invisibobble Nano, które pozwolą ujarzmić niesforme włosy, a przy tym wyczarować modne upięcia i fryzury w zaledwie kilka chwil! Dodatkowo gumki Invisibooble Nano nie zaginąją włosów, nie niszczą ich powierzchni i nie plączą, a ich ściągnięcie jest bajecznie proste.
Wysyłamy w 24h
47,50 zł
Kompaktowa różowa szczotka do komfortowego i bezbolesnego rozczesywania włosów Tangle Teezer model Compact Styler utrzymany w pastelowej, różowej kolorystyce w groszki z uroczą Hello Kitty.
Wysyłamy w 24h
11,25 zł
Zestaw 3 różowych gumek do włosów marki Invisibobble model Orginal z limitowanej kolekcji Circus. Poznaj różowego kota, a wraz z  nimi innowacyjne gumki do stylizacji i upinania włosów.
Wysyłamy w 24h
17,80 zł
Zestaw 3 różowych gumek do włosów marki Invisibobble Orginal oraz 3 bezbarwnych gumek Invisibobble Nano.
Wysyłamy w 24h
11,20 zł
Zestaw 3 białych gumek do włosów marki Invisibobble o innowacyjnym kształcie, który pozwala nosi spięte włosy bez nadmiernego ściskania, a także fantazyjnie upinać i stylizować bez dodatkowych spinek i wsuwek. 
Oczekiwanie na dostawę
11,20 zł
Zestaw 3 różowych gumek do włosów marki Invisibobble z linii girl product line. Gumki posiadają innowacyjny kształt, który pozwala nosi spięte włosy bez nadmiernego ściskania i wyrywania. Gumki można używać do upinania i stylizowania fryzur.
Oczekiwanie na dostawę
11,69 zł
Zestaw 3 brązowych gumek do włosów marki Invisibobble dla brunetek i szatynek. Gumki posiadają innowacyjny kształt, który pozwala nosi spięte włosy bez nadmiernego ściskania i wyrywania. Gumki można używać do upinania i stylizowania fryzur.
Oczekiwanie na dostawę
11,20 zł
Komplet 3 innowacyjnych gumek do upinania i stylizacji włosów marki Invisibobble dla każdej kobiety kochającej pastelowy róż Candy Cane.
Oczekiwanie na dostawę
11,20 zł
Komplet 3 innowacyjnych gumek do upinania i stylizacji włosów marki Invisibobble w letnim kolorze Fancy Flamingo.
Oczekiwanie na dostawę
11,20 zł
Komplet 3 innowacyjnych gumek do upinania i stylizacji włosów marki Invisibobble w pastelowym piaskowym kolorze Queen Of The Junge.
Oczekiwanie na dostawę
11,20 zł
Komplet 3 innowacyjnych gumek do upinania i stylizacji włosów marki Invisibobble w białym kolorze perłowym Snow Pearl.
Produkt dostępny na zamówienie.
11,20 zł
Komplet bezbarwnych 3 innowacyjnych gumek do upinania i stylizacji włosów marki Invisibobble z brokatem Sparkling Clear.
Produkt dostępny na zamówienie.
29,90 zł
Profesjonalna szczotka do włosów The Original marki Tangle Teezer w kolorze mandarynkowo-żółtym Mandarine Sweetie. 
Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 16 - 30 z 44 elementów