Produkty marki Receptury Babuszka Agafii

Od czasów starożytnych ludzie korzystają z darów natury, ale tylko w doświadczonych, wykwalifikowanych rękach te dary zamieniają się w prawdziwe bogactwo! Takie właśnie są certyfikowane rosyjskie kosmetyki Receptury Babuszka Agafii. Opracowane na podstawie starych, sprawdzonych formuł kosmetyki Babuszki Agafii stosowane od wielu lat często przewyższają osiągnięcia współczesnej kosmetologii.   

Babuszka Agafii i jej receptury


Poczciwa zielarka o wyjątkowym talencie pozostawiła po sobie spuściznę godną XXI wieku. Dzięki niej docenimy naturalne właściwości kojące oraz pielęgnacyjne ziół i rzadkich roślin porastających surowe tereny Syberii. Odkryte na nowo formuły zamknięte przez profesjonalnych kosmetologów pozwolą na nowo odkryć cudowne właściwości cedru, łopianu, mydlnicy lekarskiej, szyszek chmielu, brzozy, polnych kwiatów i innych cudowności natury.  

Więcej
na stronę
8,70 zł
Miodowe mydło w płynie do rąk i ciała marki Receptury Agafii
Wysyłamy w 24h
7,80 zł
Cedrowe mydło w płynie do rąk i ciała sporządzone według Receptur Babuszki Agafii.Odżywianie i ochrona. Duża gramatura.
Wysyłamy w 24h
26,90 zł
Szare mydło cytrynowe w płynie marki Receptury Babuszki Agafii
Wysyłamy w 24h
8,70 zł
Owocowe mydło w płynie do rąk i ciała marki Receptury Agafii
Wysyłamy w 24h
8,25 zł
Zamknięty w dużym, wydajnym opakowaniu przeznaczony do pielęgnacji włosów zniszczonych syberyjski szampon propolisowy na bazie propolisu brzozowego od producenta rosyjskich kosmetyków, których podstawą stały się receptury Babuszki Agafii Ermakovej.
Wysyłamy w 48h
8,25 zł
Zamknięty w dużej, wydajnej butelce przeznaczony do pielęgnacji włosów przesuszonych tradycyjny syberyjski szampon propolisowy na bazie propolisu kwiatowego od producenta rosyjskich kosmetyków, których podstawą stały się receptury Babuszki Agafii Ermakovej.
Wysyłamy w 48h
10,99 zł
Domowe mydło antybakteryjne do mycia naczyń marki Receptury Agafii
Wysyłamy w 24h
26,90 zł
Szare mydło eukaliptusowe w płynie marki Receptury Babuszki Agafii.
Wysyłamy w 24h
8,25 zł
Zamknięty w dużym, wydajnym opakowaniu syberyjski propolisowy szampon do włosów na bazie propolisu cedrowego od producenta rosyjskich kosmetyków, których podstawą stały się receptury leciwej zielarki i uzdrowicielki Babuszki Agafii Ermakovej.
Wysyłamy w 48h
8,25 zł
Zamknięty w dużym, wydajnym opakowaniu przeznaczony do pielęgnacji włosów zniszczonych syberyjski balsam propolisowy Nr 2 na bazie propolisu brzozowego od producenta rosyjskich kosmetyków stworzonych na podstawie receptur Babuszki Agafii.
Wysyłamy w 24h
6,35 zł
Stworzony na podstawie Receptur Babuszki Agafii szampon do włosów na bazie mydlnicy lekarskiej z ekstraktem z kwiatów lipy i miodem.
Wysyłamy w 48h
5,30 zł
Stworzony na podstawie Receptur Babuszki Agafii szampon do włosów suchych i farbowanych na bazie mydlnicy lekarskiej i zsiadłego mleka.
Wysyłamy w 48h
6,35 zł
Stworzony na podstawie Receptur Babuszki Agafii szampon do włosów słabych, cienkich o rozdwajających się końcówkach na bazie mydlnicy lekarskiej, wiązówki i borówki brusznicy.
Wysyłamy w 48h
17,90 zł
Maska do skóry głowy na porost włosów marki Receptury Agafii
Wysyłamy w 24h
26,90 zł
Szare mydło jałowcowe w płynie marki Receptury Babuszki Agafii.Przeznaczone do prania, czyszczenia i mycia. Naturalna formuła. Duże wydajne opakowanie z pompką.
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 15 z 96 elementów