Produkty marki Receptury Babuszka Agafii

Od czasów starożytnych ludzie korzystają z darów natury, ale tylko w doświadczonych, wykwalifikowanych rękach te dary zamieniają się w prawdziwe bogactwo! Takie właśnie są certyfikowane rosyjskie kosmetyki Receptury Babuszka Agafii. Opracowane na podstawie starych, sprawdzonych formuł kosmetyki Babuszki Agafii stosowane od wielu lat często przewyższają osiągnięcia współczesnej kosmetologii.   

Babuszka Agafii i jej receptury


Poczciwa zielarka o wyjątkowym talencie pozostawiła po sobie spuściznę godną XXI wieku. Dzięki niej docenimy naturalne właściwości kojące oraz pielęgnacyjne ziół i rzadkich roślin porastających surowe tereny Syberii. Odkryte na nowo formuły zamknięte przez profesjonalnych kosmetologów pozwolą na nowo odkryć cudowne właściwości cedru, łopianu, mydlnicy lekarskiej, szyszek chmielu, brzozy, polnych kwiatów i innych cudowności natury.  

Więcej
na stronę
8,70 zł
Owocowe mydło w płynie do rąk i ciała marki Receptury Agafii
Wysyłamy w 24h
8,25 zł
Zamknięty w dużej, wydajnej butelce przeznaczony do pielęgnacji włosów przesuszonych tradycyjny syberyjski szampon propolisowy na bazie propolisu kwiatowego od producenta rosyjskich kosmetyków, których podstawą stały się receptury Babuszki Agafii Ermakovej.
Wysyłamy w 48h
8,25 zł
Zamknięty w dużym, wydajnym opakowaniu przeznaczony do pielęgnacji włosów zniszczonych syberyjski szampon propolisowy na bazie propolisu brzozowego od producenta rosyjskich kosmetyków, których podstawą stały się receptury Babuszki Agafii Ermakovej.
Wysyłamy w 48h
8,25 zł
Zamknięty w dużym, wydajnym opakowaniu syberyjski propolisowy szampon do włosów na bazie propolisu cedrowego od producenta rosyjskich kosmetyków, których podstawą stały się receptury leciwej zielarki i uzdrowicielki Babuszki Agafii Ermakovej.
Wysyłamy w 48h
10,95 zł
Maska jajeczna do włosów sporządzona według Receptury Babuszki Agafii wykazuje silne działanie regenerujące i odżywiające.
Wysyłamy w 48h
10,50 zł
Wzmacniająca maska do włosów z olejem łopianowym sprządzona według syberyjskich Receptur Babuszki Agafii.
Wysyłamy w 48h
6,35 zł
Stworzony na podstawie Receptur Babuszki Agafii regeneracyjny szampon do włosów na bazie mydlnicy lekarskiej z lipowym miodem i żeń-szeniem.
Wysyłamy w 48h
13,95 zł
Pasta do zębów z arktycznymi jagodami – Receptury Agafii
Wysyłamy w 24h
8,25 zł
Zamknięty w dużym, wydajnym opakowaniu szampon propolisowy od producenta rosyjskich kosmetyków, których podstawą stały się receptury Babuszki Agafii Ermakovej na bazie propolisu łopianowego.
Wysyłamy w 48h
8,25 zł
Zamknięty w dużej, wydajnej butelce przeznaczony do pielęgnacji włosów przesuszonych tradycyjny syberyjski balsam propolisowy na bazie propolisu kwiatowego od producenta rosyjskich kosmetyków opartych na recepturach Babuszki Agafii.
Wysyłamy w 48h
8,25 zł
Zamknięty w dużym, wydajnym opakowaniu przeznaczony do pielęgnacji włosów zniszczonych syberyjski balsam propolisowy Nr 2 na bazie propolisu brzozowego od producenta rosyjskich kosmetyków stworzonych na podstawie receptur Babuszki Agafii.
Wysyłamy w 24h
8,25 zł
Zamknięty w dużym, wydajnym opakowaniu balsam propolisowy zapobiegający wypadaniu włosów na bazie propolisu łopianowego od producenta rosyjskich kosmetyków opracowanych na podstawie receptur Babuszki Agafii.
Wysyłamy w 48h
8,25 zł
Zamknięty w dużym, wydajnym opakowaniu syberyjski balsam propolisowy do włosów osłabionych na bazie propolisu cedrowego stworzony przez producenta rosyjskich kosmetyków, dla których inspiracją stały się receptury leciwej zielarki i uzdrowicielki Babuszki Agafii Ermakovej.
Wysyłamy w 48h
10,50 zł
Stworzony na podstawie Receptur Babuszki Agafii domowy szampon do włosów na bazie zmrożonej wody oraz 17 syberyjskich ziół przeznaczony do codziennej pielęgnacji i mycia włosów. 
Wysyłamy w 48h
11,80 zł
Tonizujący skórę krem do ciała z limonnikiem i witaminami na 5 sokach Babuszki Agafii.
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 15 z 32 elementów